مجمع نمایندگان تهران برخورد با ضاربان شهردار فسادستیز را دنبال می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجمع نمایندگان تهران ضمن حمایت از اقدامات فساد ستیز همکاران در مدیریت شهری، برخورد با ضاربان شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ را مجدانه پیگیری خواهد کرد.


به گزارش ایلنا، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتظار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نوشت:


« به دنبال حمله عوامل و متخلفین به جناب آقای مهندس هاشمی شهردار محترم ناحیه ۳ منطقه ۱۹ تهران در زمان بازدید ایشان از تخلفات صورت گرفته، بر خود واجب دیدم که همراه با آقای دکتر هدایت شهردار محترم منطقه ۱۹ به صورت حضوری از ایشان عیادت و دلجویی نمایم.


ضمن حمایت قاطع از مبارزه با هرگونه تخلف در ساخت و ساز شهری و اینگونه اقدامات فساد ستیز همکاران مدیریت شهری، خواستار برخورد قاطع و فوری با این اشرار و قلع و قمع بناهای غیرقانونی در اسرع وقت هستم و مجمع نمایندگان استان تهران مجدانه پیگیر برخورد با متخلفین می باشد. باید با متخلفین و مسببین این حادثه با اشد مجازات برخورد شود تا مدیران پاکدست و توانمند شهرداری، قانون را حامی و پشتیبان خود ببینند. در عین حال اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در دستور کار این هفته صحن مجلس می باشد.»


به گزارش ایسنا، شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ حین بازدید و جلوگیری از ساخت و ساز در ساختمانی غیرقانونی در محدوده خلازیر با قمه مورد تهاجم  قرار گرفته است.


انتهای پیام/

اهانت ترامپ به ملت ایران، ناشی از آشفتگی روحی و عصبانیت از شکست در انتخابات است
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا