ایجاد نشاط در جامعه، از اهداف جهاد تبیین است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شده است، تاکید کرد:امروزه دشمن فرهنگ، اقتصاد و توان دفاعی ما را نشانه گرفته و برای مقابله با آن، “فریضه فوری و قطعی جهاد تبیین” نیاز است.


به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دومین جلسه قرارگاه تبیین که با حضور فرماندهان و مسئولین یگان‌های عمده نزاجا در مرکز آموزش پشتیبانی شهید امانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با بیان اینکه هر شخص باید در حد توان خود، در جهت تبلیغ جهاد تبیین بکوشد، گفت: امروزه بیش از ۱۴۰ رسانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند که نشان از قدرت و اقتدار بالای نظام مقدس ایران اسلامی دارد.


وی با بیان اینکه دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شده است، اظهار داشت: امروزه دشمن فرهنگ، اقتصاد و توان دفاعی ما را نشانه گرفته و برای مقابله با آن، “فریضه فوری و قطعی جهاد تبیین” نیاز است.


فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اهمیت والای جایگاه جهاد تبیین در تثبیت جایگاه ولایت‌فقیه در جامعه، تصریح کرد: ولایت فقیه، عامل استمرار حرکت فعالانه و پویایی انقلاب است. ارزش‌های کشور، رهین رهبری امام خمینی و مقام معظم رهبری است.


حیدری با اشاره به تعظیم قدرت‌های بزرگ جهان در مقابل اقتدار ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با اقتدار صریح خود، باعث شده که کشورهای دارای حق وتو، به دنبال راهی برای راضی کردن ما در مذاکرات باشند.


وی با اشاره به پیشرفت‌های زیرساختی و امکاناتی در مرزهای کشور، ابراز داشت: اتحاد در کشورهای اسلامی، موجب ناامیدی روزافزون دشمنان اسلام خواهد شد.

اشکالات مصوبه تمدید اجاره‌ها به ستاد مقابله با کرونا اعلام شد
هم اکنون بخوانید


فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: توان رزمی نیروی زمینی ارتش به نحو چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است و در حوزه موشک‌های نقطه‌زن، به بالاترین دستاوردها رسیده‌ایم. موفقیت امروز را مرهون تلاش و زحمات تک تک فرماندهان و کارکنان نزاجا هستیم و این امر موجب شده تا رهبر معظم انقلاب از این نیرو، رضایت کاملی داشته باشند.


حیدری با بیان اینکه در نیروی زمینی ارتش، عدالت‌محوری در دستورکار ما قرار دارد، عنوان کرد: ما در طرح‌های لبیک، به دنبال تبیین این مسائل هستیم.


وی با اشاره به ویژگی‌های یک فرمانده موفق، یادآور شد: یک فرمانده موفق، باید برای سربازان خود علاوه بر فرمانده بودن، در نقش پدر و رهبر نیز ظاهر شود. این سه نقش باید ایفا شود تا ما مبادرت به طرح‌های لبیک داشته باشیم.


فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه کمک به جوانان در راستای زندگی مشترک و دادن تسهیلات از دیگر اهداف طرح‌های لبیک نزاجا است، بیان کرد: در طرح‌های لبیک، ۱۰ دسته از افراد را تحت پوشش خود قرار داده‌ایم و در جهت بهبود وضع معیشتی کارکنان می‌کوشیم.


حیدری با بیان اینکه امروزه هیچ یک از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران از هزینه‌های درمان بیماری‌های صعب‌العلاج تحت فشار نیست، گفت: در تلاش هستیم تا زندگی شرافتمند و با اقتداری را برای کارکنان رقم بزنیم.


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا