حضور ۱۱ پومسه‌روی ایران در فینال مسابقات آنلاین چالش جهانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در این مرحله از میان شش نماینده تیم مردان ایران پنج تکواندوکار به مرحله نهایی صعود کردند. علی نادعلی در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال با کسب امتیاز ۷٫۲ و ایستادن در جایگاه سوم، داود رسولی‌زاده در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال با امتیاز ۶٫۷۵ و رتبه ششم، علی برزگری در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ با امتیاز ۶٫۸۷ و رتبه چهارم، مرتضی استکی در رده سنی ۶۱ تا ۶۵ با امتیاز ۶٫۹۵ و رتبه دوم و در پومسه ابداعی بالای ۱۸ سال محمد امین گماریان با امتیاز ۶٫۷۸ و رتبه ششم به مرحله نهایی راه پیدا کردند. همچنین قربان دلشاد در رده سنی بالای ۶۵ سال به دلیل تعداد شرکت‌کنندگان به صورت مستقیم راهی فینال شده بود.

در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال نیز رضا نظری با کسب رتبه نهم از صعود به فینال بازماند.

در گروه بانوان نیز تیم ایران با پنج پومسه‌رو حضور داشت که فاطمه ستوده به دلیل آسیب‌دیدگی در این مرحله شرکت نکرد و چهار نماینده دیگر کشورمان توانستند به دور نهایی صعود کنند.

زینب طغیانی در رده زیر ۳۰ سال با امتیاز ۷٫۶۰ همانند دوره مقدماتی رتبه نخست را کسب کرد و راهی مرحله نهایی شد. همچنین آتوسا فرهمند در رده سنی زیر ۴۰ سال با امتیاز ۷٫۰۷ و رتبه چهارم، مریم بهزاد در رده سنی زیر ۵۰ سال با امتیاز ۶٫۸۵ و رتبه پنجم، رها میربزرگی در رده سنی زیر ۶۰ سال با امتیاز ۶٫۱۵ و رتبه هشتم جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند. ضمن اینکه سکینه هوشنگی در رده سنی زیر ۶۵ سال به دلیل تعداد شرکت‌کنندگان به صورت مستقیم راهی فینال شده بود.

لیگ برتر کشتی فرنگی| دانشگاه آزاد سوم شد
هم اکنون بخوانید

فینال این مسابقات روز یکشنبه ۲۱ فروردین ماه برگزار خواهد شد و زینب طغیانی، آتوسا فرهمند، مریم بهزاد، رها میربزرگی و سکینه هوشنگی در بخش بانوان و داود رسولی‌زاده، علی نادعلی، علی برزگری، مرتضی استکی، محمد امین گواریان و قربان دلشاد در بخش مردان برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال تلاش خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا