امروز

پنج شنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۲۲:۰۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به نقش این سازمان در حوادث غیرمترقبه گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور از دستگاه‌های پیشرو در حوادث غیرمترقبه است که رفع مشکلات آن در این بخش به ارائه هرچه بهتر خدمات سازمان در[…]


رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به نقش این سازمان در حوادث غیرمترقبه گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور از دستگاه‌های پیشرو در حوادث غیرمترقبه است که رفع مشکلات آن در این بخش به ارائه هرچه بهتر خدمات سازمان در زمان وقوع بحران‌ها و حوادث کمک خواهد کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عباس مسجدی در دیدار با محسن منصوری استاندار تهران که به منظور تبریک سال نو، تشریح فعالیت‌ها و بیان مشکلات سازمان و پزشکی قانونی استان تهران صورت گرفت، گفت: پزشکی قانونی یکی از دستگاه‌های مهم در زمان بروز بحران‌ها و رسیدگی به بقایا و اجساد به جای مانده در این حوادث است و ارائه خدمات مناسب در این بخش به امکانات مناسب به ویژه در بخش فضای فیزیکی و تجهیزات نیاز دارد.


رییس سازمان پزشکی قانونی با اشاره به وضعیت خاص استان تهران و اهمیت وجود امکانات لازم در زمان وقوع بحران، تصریح کرد: پزشکی قانونی به منظور پوشش مناطق ۲۲گانه شهر تهران و استمرار ارایه خدمات و ایفای وظایف خود در حوادث غیرمترقبه نیاز به چهار سوله بحران دارد که امیدواریم در این خصوص مساعدت‌های لازم با سازمان به عمل آید.


مسجدی همچنین با قدردانی از مساعدت و همکاری مجموعه استانداری تهران با پزشکی قانونی خواستار مساعدت برای تکمیل دو پروژه سردخانه سوله بحران و سالن انتظار حوادث غیر مترقبه در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران شد که به دلیل کمبود اعتبارات، ساخت آن‌ها به اتمام نرسیده است.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حجم بالای خدمات و تعداد قابل توجه مراجعات به پزشکی قانونی استان تهران، به مشکلات این اداره کل در بخش فضای فیزیکی اشاره کرد و خواستار احداث ساختمان‌های مناسب برای پزشکی قانونی شهرستان بهارستان، قرچک، شهر قدس و ملارد شد که در شأن مردم و کارکنان این شهرستان‌ها باشد.


در این دیدار، مهندس منصوری استاندار تهران نیز با تأکید بر اهمیت نقش پزشکی قانونی و جایگاه قابل توجه آن در حوادث و بحران ها، در خصوص رفع مشکلات و کمبودهای این سازمان قول مساعدت داد.


یادآور می‌شود در پایان این دیدار دکتر مسجدی از استاندار تهران برای بازدید از مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه تخصصی و فنی پزشکی قانونی در کشور و منطقه دعوت به عمل آورد.


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی