به روزرسانی ناوگان خطوط تولیدی شرکت‌های تابعه در راستای عمل به شعار سال ۱۴۰۱ «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی از به روزرسانی ناوگان خطوط تولیدی شرکت‌های تابعه در راستای عمل به شعار سال ۱۴۰۱ «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی، عسکری گفت: سال جاری که به فرموده مقام عظمای ولایت سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری شده است، نشان از اهمیت اشتغال و تولید مبتنی بر دانش دارد و به عنوان نقشه راه تولید و اشتغال کشور در سال جاری هدف‌گذاری شده است. سازمان تدارکات پزشکی در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، همگام با ارزش‌های محوری جمعیت هلال احمر و سازمان تدارکات پزشکی تلاش خواهد نمود در کنار سایر تولیدات خود اولویت را در حمایت از تولیدات دانش بنیان قرار داده و آن فعالیت‌هایی که منجر به اشتغال‌زایی و تولیدات مطلوب‌تر می‌شود را در اولویت قرار دهد. 


 عسکری افزود: سازمان تدارکات پزشکی به موازات نگاه ویژه به افزایش کمّی تولیدات دانش بنیان خود، توجهی خاص به ارتقاء کیفی اقلام تولیدی داشته باشد و به صورت پویا نقش خود را در تحقق اهداف و برنامه‌های ملی بهداشت و سلامت ایفا نماید. 


وی ادامه داد: سازمان تدارکات پزشکی در تلاش است تا در سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، با توسعه تعامل خود با شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های تحت پوشش خود، ضمن کاهش دغدغه‌های دارویی کشور سهمی شایسته در پیشبرد اهداف اقتصادی، شکوفایی و اعتلای نام مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های ملی و بین المللی را داشته باشد.


انتهای پیام/

توقیف ۷۸ فروند هواپیمای روسی در خارج از کشور
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا