امروز

پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۱:۱۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به اجلاس شصت و ششم کمیسیون مقام زن سازمان ملل، گفت: آیا کمیسیونی که به دنبال برابری زن و مرد است؛ توانسته نگاه برابر به زنان دنیا داشته باشد؟. یا رنگ،[…]


معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به اجلاس شصت و ششم کمیسیون مقام زن سازمان ملل، گفت: آیا کمیسیونی که به دنبال برابری زن و مرد است؛ توانسته نگاه برابر به زنان دنیا داشته باشد؟. یا رنگ، نژاد، جغرافیا و بلکه سیاست ملاک حمایت یا مقابله با زنان ستمدیده در سراسر دنیاست؟.


به گزارش ایلنا، انسیه خزعلی در صفحه توییتر خود نوشت:” ‌اجلاس شصت و ششم کمیسیون مقام زن سازمان ملل؛ فرصتی شد تا صدای زنان ایرانی به گوش جهان رسانده شود. از مقاومت های ستودنی شان در برابر تحریم های یک جانبه تا توانمندی های بی نظیرشان که غالبا به دلیل تبلیغات سوگیرانه، ناشناخته و مورد بی مهری قرار گرفته است.


‌پیام رنج هایی که زنان و کودکان این سرزمین تحت تحریم‌های ظالمانه به دوش کشیدند و مقاومتی که توانست بخشی از چالش‌ها را به فرصت تبدیل سازد و توانمندی‌های زنان سرزمینم، (چیزی فراتر از نمود سایر زنان در سطح بین الملل)، چه در عرصه های علمی، چه در حیطه های اقتصادی – اجتماعی و یا مواجهه با تغییرات اقلیمی مورد توجه قرار گرفت. طرح سوالی که  بی پاسخ ماند، آیا کمیسیونی که به دنبال برابری زن و مرد است؛ توانسته نگاه برابر به زنان دنیا داشته باشد؟. یا رنگ، نژاد، جغرافیا و بلکه سیاست ملاک حمایت یا مقابله با زنان ستم دیده در سراسر دنیاست؟.”


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی