امروز

چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۵۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

اقتصادی

«کاظم موسوی» نماینده مردم اردبیل و نایب رییس کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با بازدید سرزده رییس جمهور و و هشت دستور مهم رییس جمهور به صنعت خودرو سازی گفت: واگذاری دو شرکت خودروسازی موضوعی[…]


«کاظم موسوی» نماینده مردم اردبیل و نایب رییس کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با بازدید سرزده رییس جمهور و و هشت دستور مهم رییس جمهور به صنعت خودرو سازی گفت: واگذاری دو شرکت خودروسازی موضوعی است که باید از مدت ها قبل اتفاق می افتاد، اگر این دو شرکت خودروسازی از طریق بورس به صنعتگران واگذار شود، یک حرکت خوبی برای آینده صنعت خودرو سازی کشور خواهد بود. باید پذیرفت اگر بخش خصوصی خودروسازی را تحویل نگیرد و رقابت را به طور ملموس شاهد نباشیم حتما مافیای قدرت و ناعدالتی و تنبلی و بیکاری را در حوزه خودرو خواهیم داشت. 


وی در ادامه بیان کرد: رییس جمهور دستورات مهمی را به حوزه خودروسازی دادند، که اقدامی مهم و مدیریتی ستودنی است. اگر صنعت خودرو با دانش ، دانشگاهی و به روز و پیشرفته همراه نباشد حتما متضرر خواهیم شد. 


موسوی مطرح کرد: بازدید سرزده آقای رییس جمهور یک رمز بیدار باش است. دستورات مهم رییس جمهور در کاهش قیمت و افزایش کیفیت خودرو تاثیر بسزایی را خواهد داشت.همچنین دستورات رییسی تحویل خودرو های ثبت نامی را تسریع و تسهیل می‌بخشد. 


وی در پایان افزود: اقدام و بازدید سرزده رییس جمهور از صنعت خودرو سازی، تنظیم بازار را به همراه خواهد داشت. 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی