امروز

پنج شنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۲۱:۱۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

اقتصادی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده به نرخ بلیت پروازهای داخلی گفت: این افزایش مبلغ بر اساس تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ سازمان مالیاتی کشور است. به گزارش ایلنا، میر اکبر رضوی درباره برخی[…]


سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده به نرخ بلیت پروازهای داخلی گفت: این افزایش مبلغ بر اساس تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ سازمان مالیاتی کشور است.


به گزارش ایلنا، میر اکبر رضوی درباره برخی اظهار نظرها در خصوص افزایش نرخ بلیت توسط شرکتهای هواپیمایی گفت: پس از صدور مجوز ستاد ملی  مقابله با کرونا مبنی بر حذف محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر در آذر ماه سال جاری و متعاقبا تصویب شورای عالی هواپیمایی کشوری مبنی بر کاهش نرخ بلیت هواپیما، شرکتهای هواپیمایی اقدام به کاهش متوسط  ۱۵ درصدی نرخ بلیت پرواز کرده است. 


وی افزود: لیست نرخ بلیتهای پروازهای داخلی در سایت انجمن شرکتهای هواپیمایی درج شده و برای عموم قابل مشاهده است و طبق بررسیهای صورت گرفته در بسیاری از موارد پایین تر از نرخ نامه اعلامی به فروش رسیده است.


سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده به نرخ بلیت پروازهای داخلی تصریح کرد: این افزایش مبلغ بر اساس تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ سازمان مالیاتی کشور است.


گفتنی است، به مسافران بخش هوایی اکیدا توصیه می شود از مراکز و کانالهای فروش معتبر و دارای مجوز، نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند و در صورت مشاهده فروش بلیت خارج از نرخ نامه اعلام شده مراتب را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.caa.gov.ir اطلاع دهند تا اقدام مقتضی در برخورد با هرگونه تخلفات احتمالی صورت گیرد.


 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی