رئیس‌جمهور فقدان مادران شهیدان کارور و الحداد را تسلیت گفت

رئیس‌جمهور در پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای، درگذشت مادر شهیدان حسن، محمدرضا و مرتضی کارور و مادر شهیدان جمال، عادل و خالد الحداد را تسلیت گفت.


به گزارش ایلنا، متن پیام حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پی درگذشت مادر شهیدان الحداد به شرح زیر است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


درگذشت مرحومه حاجیه خانم کوکب تقوی مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر جمال، عادل و خالد الحداد، موجب تأثر خاطر گردید.


این نماد فداکاری و استقامت که با تأسی به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، با صبوری و بردباری فراق گرانبهاترین سرمایه زندگی خود را بر دوش کشید و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار و مدافع ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های والای شهیدان بود، بی‌شک جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.


اینجانب این ضایعه را به مردم قدرشناس خراسان رضوی و خانواده محترم آن مادر مومنه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.


همچنین متن پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان کارور نیز به شرح ذیل است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


درگذشت اسوه ایثار و مقاومت حاجیه خانم زینب تاج‌الدین مادر گرامی شهیدان والامقام حسن، محمدرضا و مرتضی کارور موجب تألم خاطر شد.


این مادر مومنه و فداکار با پیروزی از مکتب عاشورا و عشق به حضرت زینب کبری(س)، سه سرو سربلند در دامن خود پرورش داد تا سایه‌گستر امنیت و استقلال کشور اسلامی‌مان باشند. بی‌شک یاد و نام این مادر بزرگوار و فرزندان دلاورش همواره در یادها خواهد ماند.

رییسی اجرای کنوانسیون حقوقی خزر را مرتبط با توافق بر سر ترسیم خط مبداء خواند
هم اکنون بخوانید


اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم و مردم با ایمان شهر ری تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا