امروز

پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۲۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری ورزشی خبرگزاری تسنیم، صفی‌الله فغان‌پور که به عنوان نماینده باشگاه پیکان در جلسه کمیته استیناف در خصوص اعتراض باشگاه گل‌گهر به رأی کمیته انضباطی در پرونده بانیاما حضور داشت پس از این جلسه اظهار داشت: جلسه خوبی بود و طرفین دفاعیات را انجام دادند ولی به نظر می‌رسد چیز جدیدی از سوی باشگاهی که به رأی کمیته انضباطی معترض بود (گل‌گهر) مطرح نشد. همان موضوعات سابق و گذشته تکرار شد. جلسه به خوبی از سوی کمیته استیناف اداره شد و بحث‌های چالش‌برانگیزی هم وجود نداشت. به نظر می‌رسد که جلسه در کمال آرامش برگزار شد.

وی در خصوص زمان احتمالی صدور رأی این پرونده از سوی کمیته استیناف توضیح داد: این جزو اختیارات اعضای کمیته استیناف است. اگر نیاز به استعلام دیگری نداشته باشند و پرونده کامل باشد طبیعتاً باید ظرف یک هفته رأی بدهند، ولی باید بررسی شود و ببینند آیا نیاز به استعلام جدید است یا خیر.

نماینده باشگاه پیکان در واکنش به این پرسش که آیا استعلام جدید از سوی کمیته استیناف اخذ شده است یا خیر؟ گفت: در جلسه امروز موضوع جدیدی مطرح نشد که نیاز به استعلام جدید داشته باشد. همان موضوعات گذشته بود. بحث استعلام از پلیس فتا بود که قبلاً در حدود ۵۱ صفحه پلیس فتا گزارش داده بود و وضعیت ایمیل‌ها را مطرح کردند. فکر می‌کنم ۹ ایمیل‌ زده شده بود که هفت ایمیل جعلی بود. از کمیته‌های مختلف هم استعلام گرفته و اظهارات مسئولان کمیته اخذ شده بود. چیز جدید مطرح نشده بود که نیاز به استعلام جدید داشته باشد،‌ باز هم به نظر اعضای کمیته استیناف بستگی دارد که آیا پرونده کامل است یا خیر.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد