امروز

پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۱:۱۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

اقبال شاکری درباره موضوعات مطرح شده در جلسه امروز مجلس با حضور وزیر راه شهرسازی گفت:‌ گزارش کمیسیون عمران و وزیر راه و شهرسازی درباره قانون جهش تولید مسکن و ساخت یک میلیون مسکن در مجلس مطرح شد و وزیر راه و شهرسازی، رییس کمیسیون عمران، سه عضو این کمیسیون و سه نماینده مجلس در این باره صحبت کردند.


به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، اقبال شاکری درباره موضوعات مطرح شده در جلسه امروز مجلس با حضور وزیر راه شهرسازی گفت:‌ گزارش کمیسیون عمران و وزیر راه و شهرسازی درباره قانون جهش تولید مسکن و ساخت یک میلیون مسکن در مجلس مطرح شد و وزیر راه و شهرسازی، رییس کمیسیون عمران،  سه عضو این کمیسیون و سه نماینده مجلس در این باره صحبت کردند.


وی ادامه داد:‌ درباره موضوعاتی از جمله تخلف بانک‌ها در مسئولیت خود مبنی بر اختصاص ۲۰ درصد تسهیلات به بخش ساخت مسکن، عدم تامین مالی برای صندوق ملی مسکن  صحبت شد. قرار است صندوق ملی مابه التفاوت هزینه‌های نظام مهندسی و شهرداری را تامین کند و هم برای ساخت پروژه‌های مشاعات از جمله درمانگاه، فضای سبز، مراکز فرهنگی، راه های دسترسی و … از منابع این صندوق استفاده شود.


عضو کمیسیون عمران درباره مابقی موضوعات گفت: دلایل عدم اجرای قانون مالیات بر قانون خانه‌های خالی، برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان، برخورد با بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی که به ساخت و ساز مسکن پرداختند و تولیدات خود را احتکار کردند، دستگاه های اجرایی که باید اراضی خود را در اختیار  وزارت راه وشهرسازی قرار می‌دادند اما استنکاف کردند از موضوعات مورد بحث در جلسه امروز بود که  باید به صورت جدی مورد پیگیری قرار بگیرد.


انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد