امروز

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصطفی آجورلو در خصوص جلسه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: در این نشست ابتدا از آقای آقاتهرانی ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس تشکر کردیم که به این موضوع توجه ویژه داشتند و بر اساس نگرانی‌های مردم با احساس مسئولیت در این خصوص از ما دعوت کردند تا مسئله کنار گذاشتن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از مسابقات آسیایی را مورد ارزیابی و بررسی قرار بدهیم. همچنین آقایان راستینه، قاضی‌زاده هاشمی و آقای فروردین که همواره این موضوعات را با دقت نظر دنبال می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است مسئله حذف دو باشگاه در داخل کشور و توسط کمیته بدوی فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده و دوستان در مجلس هم به این موضوع اشراف کامل دارند. این مسئله حالا به یک مطالبه عمومی مبدل شده که چرا چنین اتفاق تلخی رقم خورده و همکاری لازم با باشگاه‌ها صورت نگرفته است. در گام بعدی پس از رد درخواست صدور مجوز حرفه‌ای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال سه ماه به ما فرصت داد که مدارک مورد نیاز را تأمین و ارائه کنیم که بر اساس وعده و قول همین آقایان ما هم اعلام کردیم مشکلات و نواقص را مرتفع خواهیم کرد و استقلال و پرسپولیس مجوز لازم را دریافت می‌کنند، اما حالا اعلام می‌کنند این مجوزی که به ما داده شده، اصلاً قانونی نبوده و باید تکلیف این مسئله روشن شود.

وی ادامه داد: باید مشخص شود که چرا فدراسیون فوتبال و این کمیته‌ها با استقلال و پرسپولیس چنین کاری را کرده‌اند؟ چرا این دو تیم حذف شدند و چرا پس از آن سه ماه فرصت برای تکمیل مدارک دادند و حالا که مدارک قبل از پایان آن مهلت تکمیل و ارائه شده می‌گویند، اصلاً دادن این فرصت قانونی و منطبق با آیین‌نامه نبوده است.

آجورلو در پایان گفت: علاوه بر موضوعات مرتبط با مسئله پرونده حرفه‌ای و حذف دو باشگاه در این جلسه به موضوع مشکلات جاری باشگاه‌ها و مسائل سال‌های گذشته پرداختیم که عامل بروز این مشکلات چیست؟ مسئله اصلی و مطالبه امروز ما که مورد تأیید AFC هم قرار دارد، درآمدهای مشروع و قانونی فوتبال از جمله حق پخش و محتوا و تبلیغات محیطی است، مسائلی که جزو حقوق اصلی و درآمد پایدار باشگاه‌ها به شمار می‌رود و اگر این موضوع حل شود مشکلات باشگاه‌ها در سال‌های آتی هم مرتفع خواهد شد. امیدواریم با حمایت دولت و مجلس محترم موانع و مشکلات پیش‌روی این دو باشگاه رفع شود تا دیگر شاهد انباشته شدن بدهی‌های گذشته و مسائل و مشکلات سال‌های قبل نباشیم.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد