امروز

دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۵:۰۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش اعتماد نو به نقل از برنا، نشست خبری اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار ایران شنبه (۱۸ دی ماه) با حضور پرویز درگی رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران، سعید محمدی دبیر اجرائی کنفرانس و اصحاب رسانه برگزار شد.


در ابتدای این نشست، رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت کسب و کار در فضای اقتصادی کشور، از برگزاری بزرگ ترین رویداد بین المللی این حوزه در ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: مرکز همایش های وزارت کشور از ۱۵ الی ۲۰ بهمن ماه میزبان اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار خواهد بود.


پرویز درگی معلم بازاریابی حرفه ای در ایران، در تشریح مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد علمی و بین المللی تاکید کرد: ارتقاء فرهنگ توسعه و مدیریت علمی کسب و کار و تبادل نظر در زمینه افزایش نقش، مشارکت، اثربخشی و کارایی دانش آموختگان، طراحان و فعالان اقتصاد و مدیریت کسب و کار برخی از مهمترین اهداف برگزاری کنفرانس در دوره نخست است.
به گفته درگی ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی و شناسایی ایده های برتر و تبدیل آن ها به طرح های سازنده در حوزه مدیریت کسب و کار و همچنین معرفی دستاوردها و تلاش های صورت گرفته در حوزه مدیریت کسب و کار در سطح کشور به منظور توسعه سطح کیفی کالاها و خدمات و ایجاد مزیت های رقابتی دانش فنی و تکمیل حلقه های نوآوری در مدیریت کسب و کار را از دیگر اهداف این کنفرانس خواهد بود.


رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران همچنین با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت های شغلی جدید با توجه به حجم بازار تقاضا در حوزه اقتصاد و مدیریت کسب و کار در سطح کشور از تلاش این انجمن به منظور معرفی و ایجاد فرصت های کسب و کار جدید با رویکرد حفظ محیط زیست خبر داد.


درگی در ادامه با اشاره به مهم ترین موضوعات و محورهای این رویداد اظهار داشت: اقتصاد و مدیریت کسب و کار در ایران و جهان،  استانداردها، قوانین مالی و حقوقی کسب و کار،  مدیریت منابع سازمانی و رفتار سازمانی در اقتصاد و کسب و کار، مدیریت بازار و بازاریابی، آینده پژوهی و انقلاب صنعتی چهارم و پنجم و همچنین موضوعات مرتبط با این موارد از بخش های اصلی ایونت بین المللی مد نظر خواهد بود. بسیار امیدوار هستیم که این رویداد مهم بین المللی با حمایت مجامع علمی و دانشگاهی به رویدادی ویژه و راهگشا تبدیل شود.


رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران با اشاره به رتبه ایران در فضای کسب و کار جهانی، خواستار توجه ویژه مسئولین و تلاش بیشتر متخصصین برای بهبود این شرایط شد و از آمادگی کامل انجمن مطبوع برای حمایت از انواع تلاش ها در این خصوص خبر داد.


این معلم بازاریابی در پایان، ضمن اعلام خبر انتصاب دبیران علمی و اجرائی و سایر ارکان کنفرانس توسط انجمن، با تأکید بر نقش ویژه و پر کاربرد انجمن های علمی در توسعه کشور، از همه متخصصین و فعالان حوزه مشاوره کسب و کار برای حضور در این رویداد دعوت کرد.


حضور شرکت های بزرگ اروپایی و آمریکایی در کنفرانس کسب و کار ایران


در ادامه نشست، دبیر اجرائی کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار ضمن تشکر از همراهی نهادها و سازمان های مختلف مشارکت کننده در این رویداد، ابعاد مختلف کنفرانس را تشریح کرد.


سعید محمدی افزود: برخی از مهم ترین اعتماد نو به نقل از برنامه های این رویداد عبارتند از: ارائه مقالات تخصصی – ارائه سخنرانی های کلیدی (اساتید برجسته داخلی و خارجی) – ارائه سخنرانی های راهبردی (مدیران برجسته کسب و کار) – ارائه سخنرانی های حرفه ای (داخلی و خارجی) – برگزاری کارگاه های تخصصی – نشست های تخصصی ویژه با هدف بررسی مهم ترین موضوعات مرتبط – نمایشگاه معرفی دستاوردهای مدیریتی کسب و کارهای برجسته – نمایشگاه معرفی کتاب های مرتبط با حوزه مدیریت و کسب و کار – نمایشگاه ویژه شخصیت های برجسته دانش مدیریت کسب و کار – اعطای جایزه ملی مدیریت کسب و کار – انتخاب و معرفی چهره برجسته علمی سال مدیریت کسب و کار – انتخاب و معرفی کتاب سال کشور در حوزه مدیریت کسب و کار – انتخاب و معرفی پایان نامه برتر دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری – انتخاب و معرفی پژوهشگر برتر سال کشور در حوزه مدیریت کسب و کار است.


سعیدمحمدی


فعال حوزه رویدادهای اقتصادی همچنین به حضور سخنرانان برجسته بین المللی از کشورهای مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: نمایندگانی از استرالیا، هلند، مجارستان، ایالات متحده امریکا، کانادا، انگلستان و برخی دیگر کشورها در این رویداد ۵ روزه حضور دارند. ضمنا نشست های تخصصی ویژه ای در موضوعات گمرگ، بانک و بیمه و سایر موضوعات روز در قالب پنل های جداگانه برای مخاطبان خواهیم داشت.


به گزارش ستاد اجرایی این رویداد، اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار، توسط انجمن مدیریت کسب و کار ایران، ۱۵ تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ در مرکز همایش های بین المللی وزارت کشور با مسئولیت موسسه پترو آموزش یارا برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد مهم بین المللی به وب سایت رسمی این کنفرانس به آدرس: www.BMCONF.com مراجعه نمایند.


انتهای پیام/ 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد