امروز

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۰۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش اعتماد نو به نقل از برنا؛ این خانه‌ها برای ایجاد زیست‌بومی برای معرفی دستاوردهای خلاق در حوزه صنایع نرم و فرهنگی ایجاد شده و حمایت از ایجاد و گسترش زیرساخت‌های توسعه‌دهنده فناوری‌های نرم، صنایع خلاق و فرهنگی، یکی از اصلی‌ترین اعتماد نو به نقل از برنامه‌هایی است که به‌صورت جدی توسط ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق و اعتماد نو به نقل از برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق دنبال می‌شود.


بر همین اساس و با حضور پرویز کرمی رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم این سایت راه‌اندازی شد تا بستری برای معرفی بهتر شرکت‌ها و هسته‌های خلاق باشد.


این خانه‌ها برای ایجاد زیست‌بومی برای معرفی دستاوردهای خلاق در حوزه صنایع نرم و فرهنگی ایجاد شده و حمایت از ایجاد و گسترش زیرساخت‌های توسعه‌دهنده فناوری‌های نرم، صنایع خلاق و فرهنگی، یکی از اصلی‌ترین اعتماد نو به نقل از برنامه‌هایی است که به‌صورت جدی توسط ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق و اعتماد نو به نقل از برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق دنبال می‌شود.


بر همین اساس و با حضور پرویز کرمی رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم این سایت راه‌اندازی شد تا بستری برای معرفی بهتر شرکت‌ها و هسته‌های خلاق باشد.


 


کمک به توسعه اقتصاد خلاق


این کار از طریق حمایت از شکل‌گیری و توسعه طرح و کسب‌وکارهای مبتنی بر خلاقیت، نوآوری و فناوری است تا چرخه ایده به پدیده، با شتاب بیشتری توسط کارآفرینان و فناوران کشور دنبال می‌شود.


در این زمینه، خانه‌های خلاق و نوآوری به‌عنوان یکی از خانه های خلاق و نوآوری به عنوان پلتفرم اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سیاستگذاری، تسهیل‌گری و حمایت از شکل گیری شرکت‌های خلاق و نوآور از طریق کمک به ایجاد زیرساخت، تسهیلات مالی، مشاوره، توامندسازی و حمایت های معنوی در توسعه محصول و توسعه بازار فناوریهای نرم و صنایع خلاق ایجاد شده است.


کمک به تسهیل و تسریع ایده و طرح‌های خلاقانه، نوآورانه و تیم‌های آنها برای ایجاد کسب‌وکار و تجاری‌سازی محصولاتشان است که اعتماد نو به نقل از برنامه آن توسط معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری طرح‌ریزی و در مرحله اجرایی قرار دارد.


 


حضور تیم‌های تخصصی در ۳۰ خانه خلاق


بیش از ۳۰ خانه خلاق در سراسر کشور هستند و تیم‌های تخصصی و خلاق را در گرایش‌های مختلف میزبانی می‌کنند.


ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با توسعه زیرساخت‌های حمایت‌گرانه، بر تعداد این خانه‌ها در تمامی استان‌های کشور بیفزاید تا زمینه اشتغال هدفمند تیم‌ها و افراد متخصص در حوزه‌های گوناگون علوم انسانی، اقتصاد و هنر فراهم شود.


سایت خانه‌های خلاق گامی در راستای شبکه‌سازی، حمایت و هدایت و اطلاع‌رسانی دستاورد هسته‌های خلاق و نوآور است. این سایت، ضمن شبکه سازی، پوشش آخرین رویدادهای مربوط به این حوزه، راهنمایی‌های لازم در خصوص اقدام برای تاسیس خانه‌های خلاق، ثبت‌نام از افراد خلاق، نوآور و سرفصل‌های حمایتی از آنها را به عمل آورده است.


 


انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد