امروز

شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۸:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

  مهلت ثبت نام و ویرایش ثبت نام سومین دوره آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران تا ۱۴ دی تمدید شد. به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا به نقل از وبدا، سومین آزمون صلاحیت حرفه ای گروه پرستاری برای سومین[…]


 

مهلت ثبت نام و ویرایش ثبت نام سومین دوره آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران تا ۱۴ دی تمدید شد.


به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا به نقل از وبدا، سومین آزمون صلاحیت حرفه ای گروه پرستاری برای سومین دوره در دانشگاههای علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی، ایران، اراک، ارومیه، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، خراسان شمالی،خراسان جنوبی، بوشهر، تبریز، گیلان، زاهدان، سمنان، کردستان، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، مشهد، همدان، یاسوج، زنجان، مازندران و یزد در تاریخ ۱۴۰۰.۱۱.۰۷ برگزار خواهد شد.

 

داوطلبان‌  می توانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir از تاریخ ۱۴۰۰.۱۰.۱۱ تا ۱۴۰۰.۱۰.۱۴ نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 

تمام داوطلبانی که دارای دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پرستاری و یا دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد اتاق عمل و هوشبری هستند یا گواهی فراغت از تحصیل در رشته های فوق از دانشگاه محل تحصیل خود دارند، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

 

لازم به ذکر است، مدارک تحصیلی داوطلبان خارج از کشور باید به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

 

همچنین داوطلبان صرف نظر از دانشگاه محل فراغت از تحصیل یا دانشگاه محل خدمت، می توانند هر یک از حوزه های ذکر شده فوق را به عنوان حوزه امتحانی انتخاب کنند.

 

گفتنی است، منابع آزمون فوق در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و معاونت پرستاری متعاقبا بارگذاری خواهد شد.

 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی