امروز

جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۴:۳۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

  مذاکره کننده ارشد ایران گفت: نکته مهم در این نشست کمیسیون مشترک این بود که نمایندگان کشورهای مختلف بر اهمیت اولویت داشتن رسیدگی به موضوع رفع تحریم‌ها و همینطور موضوع راستی آزمایی و تضمین در دور هشتم گفت‌وگو‌ها تاکید[…]


 

مذاکره کننده ارشد ایران گفت: نکته مهم در این نشست کمیسیون مشترک این بود که نمایندگان کشورهای مختلف بر اهمیت اولویت داشتن رسیدگی به موضوع رفع تحریم‌ها و همینطور موضوع راستی آزمایی و تضمین در دور هشتم گفت‌وگو‌ها تاکید داشتند.


به گزارش اعتماد نو به نقل از اعتماد نو به نقل از ایلنا، علی باقری کنی در جمع‌بندی از نشست امروز کمیسیون مشترک برجام گفت: امروز نشست کمیسین مشترک در آغاز دور هشتم گفت‌وگوهای وین برگزار شد. در این نشست طرف‌های مختلف از جمله هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام بر موفقیت آمیز بودن دورقبلی مذاکرات تاکید داشته و اذعان کردند که پیشرفت‌های خوبی در دور قبلی مذاکرات حاصل شده و چهارچوب مناسبی برای پیشبرد گفت‌وگوها فراهم شده است.

 

وی افزود: نکته مهم در این نشست کمیسیون مشترک این بود که نمایندگان کشورهای مختلف بر اهمیت اولویت داشتن رسیدگی به موضوع رفع تحریم‌ها و همینطور موضوع راستی آزمایی و تضمین در دور هشتم گفت‌وگو‌ها تاکید داشتند. بر همین اساس قرار شد که ما از صبح فردا گفت‌وگوها با موضوع رفع تحریم‌ها و تاکید بر بررسی پیشنهادهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه دو موضوع مهم  راستی آزمایی و تضمین آغاز شود و در ادامه نیز مسائل و موضوعات مرتبط با تحریم‌های مالی و بانکی در کارگروه‌های مشترک مورد بررسی قرار بگیرد.

 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی