امروز

جمعه, ۷ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۲۲:۰۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

مالکیت سرخابی‌ها در حال تعیین تکلیف است
اقتصادی

  رئیس سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: وزیر اقتصاد مسؤولیت و اختیار مالکانه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به وزیر ورزش تفویض کرده است. یکی از ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا به این دو باشگاه، بحث مالکیت یگانه مطرح شده و به آن ایراد وارد[…]


 

رئیس سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: وزیر اقتصاد مسؤولیت و اختیار مالکانه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به وزیر ورزش تفویض کرده است. یکی از ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا به این دو باشگاه، بحث مالکیت یگانه مطرح شده و به آن ایراد وارد کرده‌است. به همین جهت اختیار مالکانه باشگاه پرسپولیس به وزیر اقتصاد و باشگاه استقلال به وزیر صمت سپرده شد تا مشکل مالکیت یگانه برطرف شود.

 

معاون وزیر اقتصاد تأکید کرد:‌ استفاده از واژه سپرده شدن «مالکیت» باشگاه پرسپولیس به وزارت اقتصاد اشتباه است. دولت مالک این دو باشگاه محسوب می‌شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود، یکی از دلایل سپرده شدن مالکیت بدهی‌های مالیاتی این دو باشگاه است، عنوان کرد:‌ مسأله تفویض اختیار مالکانه هیچ ارتباطی به بدهی مالیاتی این دو باشگاه ندارد.

 

رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: وزیر دادگستری،‌ وزیر ورزش و وزیر اقتصاد به عنوان اعضای مجامع این دو باشگاه مشترک هستند. در حال تلاش هستیم که در روزهای آینده این سه جایگاه حقوقی در باشگاه‌ها مجزا شود تا مشکل یگانگی حل شود.

 

منبع: فارس

 

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی