تسلیت ولایتی برای درگذشت دبیر کل جبهه مردمی خلق آزادی فلسطین

به گزارش ایسنا، علی اکبر ولایتی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت موسس “جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، فرماندهی کل” و از باسابقه ترین مبارزان فلسطینی گفت:

احمد جبریل عمر با برکت خویش را بی وقفه و بدون انحراف در راه تحقق آرمان های ملت مظلوم فلسطین، قدس شریف و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی به کار گرفت و پس از انقلاب اسلامی ایران، تحت تاثیر شخصیت اسلامی و جاذبه انقلابی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی، (رضوان الله تعالی علیه) از گرایش های مارکسیستی به اسلام ناب محمدی بازگشت. ایشان در طی بیش از چهل سال اخیر، خدمات ارزشمند و موثری به آرمان های اصیل فلسطین و جبهه مقاومت نمود. خدمات وی به مبارزین حقیقی فلسطین، حزب الله لبنان و حکومت انقلابی سوریه فراموش ناشدنی است.

در طی نبرد افتخار آفرین ۱۶ روزه حزب الله لبنان در سال ۱۳۷۵، این جانب از نزدیک در طول اقامت ۹ روزه در دمشق شاهد بسیاری از ایثارگری‌های مرحوم احمد جبریل و همرزمانش در کمک‌های موثر به جبهه مقاومت بوده ام. ایشان قبل و بعد از آن پیروزی بزرگ در موضع گیری های سیاسی و کمک های لجستیکی به جبهه مقاومت نیز در مقابله با صهیونیسم و حامیانش (آمریکا و ارتجاع منطقه) لحظه ای درنگ نکرد.

از درگاه خداوند متعال درخواست می نمایم که روح آن بزرگ مرد را با موالیانش صلوات الله علیهم اجمعین محشور فرماید.

انتهای پیام
 

نمایندگان مجلس در قبال آزادی‌های اساسی مردم مسئولند/ برخی نمایندگان مدام آزادی مردم را تهدید می‌کنند/ فاضلاب بزرگترین مشکل بندرعباس
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =

دکمه بازگشت به بالا