محکومیت ۵ میلیارد ریالی برای عرضه خارج از شبکه مرغ

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، حسین حسن پور اظهار کرد: بر اساس گزارش مامورین شهرستان نهبندان در بازرسی از یک دستگاه کامیون تعداد ۳۶ کیسه پوشاک قاچاق به وزن یک هزار و ۲۷۵ کیلوگرم کشف و موضوع برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی افزود: شعبه پس از احضار متهم و احراز تخلف براساس مدارک موجود در پرونده، وی را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه و ضبط خودروی حامل کالای قاچاق به پرداخت ۳ میلیارد و ۸۳۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

حکم ۱۱ میلیاردی برای قاچاق خودرو در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران نیز از محکومیت ۱۱ میلیارد ریالی برای قاچاق خودرو خبر داد.
یداله ملکی گفت: مامورین انتظامی استان در حین ایست و بازرسی یک دستگاه خودرو را که فاقد مدارک شناسایی بود، کشف و ضبط کردند.                                                                       

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران افزود: پرونده ای در این رابطه تشکیل و به شعبه اول ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان نور ارجاع و شعبه مذکور با عنایت به آخرین دفاعیات متهم، حکم به ضبط خودروی مکشوفه صادر و متهم را به پرداخت ۱۱ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.  

صدور حکم محکومیت ۵ میلیارد ریالی برای عرضه خارج از شبکه مرغ در اردبیل

وزیر امور خارجه قزاقستان با ظریف دیدار کرد
هم اکنون بخوانید

همچنین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از صدور حکم ۵ میلیارد ریالی برای تخلف عرضه خارج از شبکه مرغ خبر داد.

علی رحیمی آذر گفت: با گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت در مورد تخلف عرضه خارج از شبکه مرغ به مقدار ۱۱ هزار و ۴۹۶ کیلوگرم مرغ گرم از سوی یک فروشنده، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل افزود: شعبه رسیدگی کننده با توجه به محتویات پرونده، اتهام انتسابی به متهم را محرز تشخیص داده و فرد متخلف را به پرداخت مبلغ ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا