دوره‌های تابستانی اردوگاه‌های "پیشگامان آزادی" از سوی گردان‌های القسام

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، با آغاز تعطیلی تابستان دانش آموزان مدارس در غزه گردان‌های عز الدین القسام، شاخه نظامی حماس از آغاز ثبت نام در اردوگاه‌های “پیشگامان آزادی” تحت عنوان “شمشیر قدس” از فردا(دوشنبه) خبر داد.

گردان‌های القسام اعلام کرد که هدف این اردوگاه‌ها ایجاد انگیزه جهاد در نسل آزادی و ارزش‌های اسلامی و آماده سازی ارتش برای پیروزی آزادی فلسطین است.

این اردوگاه‌ها از سال ۲۰۱۵ آغاز شده است و القسام می‌گوید که مورد استقبال زیاد جوانان قرار گرفته است. این دوره‌ها بعد از حمله اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به غزه برگزار می‌شوند. طی تجاوز اخیر مقاومت فلسطین با قدرت مقابل حملات رژیم صهیونیستی ایستاد و شهرهای اسرائیلی را هدف حملات موشکی قرار داد.

در این راستا گردان‌های قدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی تصاویر و اظهاراتی را از یکی از فرماندهان میدانی در واحد ویژه نخبه منتشر کرد.

این تصاویر درباره تونل‌های جهاد اسلامی بود که مبارزان فلسطینی از آن برای مقابله با حملات اشغالگران استفاده کردند.

در این فایل یک فرمانده به نام ابوبهاء دیده می‌شود که بر تونل‌ها نام تونل‌های آزادی را گذاشته است و می‌گوید که آن‌ها براساس دستورات رهبری‌شان برای افزایش قدرت نیروهایشان جهت مقابله با رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند.

این فرمانده گفت که آن‌ها در به شکست کشاندن طرح‌های دشمن درباره هدف قرار دادن فعالان در این تونل‌ها موفق شدند. وی گفت: فعالان گردان‌های قدس انگشتشان روی ماشه است و منتظر دستور رهبرانشان هستند.

این فرمانده، رژیم صهیونیستی را تهدید کرد که در صورت حمله به غزه این تونل‌ها به گورستان سربازان دشمن تبدیل خواهد شد.

پایان گفت‌وگوی تلفنی بایدن و پوتین
هم اکنون بخوانید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =

دکمه بازگشت به بالا