امنیت شغلی کارگران مورد توجه رئیسی خواهد بود

به گزارش ایسنا، علی نیکزاد در مراسم افتتاح ستاد انتخاباتی کارگری آیت الله رئیسی گفت: بدون تولید رفاه ایجاد نخواهد شد. امنیت شغلی کارگران مورد توجه رئیسی خواهد بود. 

وی  تاکید کرد: امنیت شغلی، مسکن، افزایش قدرت خرید مردم و اجرای درست اصل ۴۴ باید مورد توجه قرار گیرد.

نیکزاد از اعضای ستاد کارگری آیت الله رئیسی خواست مطالبات کارگران  را به صورت مکتوب به وی ارائه کنند تا در  اختیار رئیسی قرار گیرد.

احمد امیرآبادی رئیس ستاد اقشار آیت الله رئیسی نیز در سخنانی گفت: حضور و حمایت کارگران کشور از آیت االله رئیسی باعث دلگرمی ماست.

وی با اشاره به حمایت های آیت الله رئیسی از کارگران در زمان حضور در ریاست قوه قضائیه خاطر نشان کرد: با این که اولویت اول این قوه مسائل قضائی است اما حل مشکلات واحد های تولیدی از اولویت های وی در قوه قضائیه است.

امیرآبادی خواستار همدلی و هم افزایی تشکلات کارگری شد و گفت: باید نظر کارگران اتفاق بیفتد.

وی نیز از نمایندگان کارگری خواست مشکلات این قشر را به صورت مکتوب ارائه کنند.

غلامرضا عباسی رئیس ستاد انتخاباتی کارگری آیت الله رئیسی نیز با خوشامدگویی به فعالان کارگری ، نیکزاد و امیرآبادی گفت: تلاش ما حضور حداکثری مد نظر مقام معظم رهبری است.

وی تصرح کرد: کارگران با این که جمعیت قابل توجه ای در کشور هستند اما بیشترین آسیب را دیده و کمترین توجه به آنها می شود.

عباسی اظهار امیدواری کرد با پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری توقعات جامعه کارگری برآورده شود.

وی امنیت شغلی و اشتغال پایدار را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به اقدامات آقای رئیسی در قوه قضائیه امیدواریم در دولت نیز ایشان در حمایت از کارگران سرآمد باشند.

تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران غیرعادلانه است
هم اکنون بخوانید

عباسی از مسئولان کارگری کشور خواست برای حضور کارگران در انتخابات ریاست جمهوری انگیزه ایجاد کنند و گفت: امیدوارم آقای رئیسی با رای بالا و قابل توجه ای رئیس جمهور شود.

در این مراسم همچنین  علی بابایی رییس فراکسیون کارگری مجلس و  مهندس بشیری نماینده شهرستان پاکدشت و  جمعی از فعالان کارگری نیز حضور داشتند.

انتهای پیام 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا