تاکنون احراز و عدم احراز صلاحیت هیچ‌کس مشخص نشده است/ رسانه‌ها از انتشار شایعات بپرهیزند


تاکنون احراز و عدم احراز صلاحیت هیچ‌کس مشخص نشده است/ رسانه‌ها از انتشار شایعات بپرهیزند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاکنون احراز صلاحیت یا عدم احراز هیچ فردی مشخص نشده و در شورای نگهبان هنوز به آن نرسیدیم چراکه باید به همه نظرات کارشناسی رسیدگی و بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری اعتماد نو به نقل از ایلنا، عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی دقایقی قبل پیرامون روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، گفت: جلسات کارشناسی ادامه دارد و نیاز است و ما در جلسه امروز به ادامه بررسی خواهیم پرداخت.

وی در پاسخ به سوالی ابراز داشت: تاکنون احراز صلاحیت یا عدم احراز هیچ فردی مشخص نشده و در شورای نگهبان هنوز به آن نرسیدیم چراکه باید به همه نظرات کارشناسی رسیدگی و بررسی شود.

کدخدایی درخصوص انتشار شایعاتی پیرامون تایید یا عدم تایید صلاحیت برخی کاندیداها، اظهار داشت: من این موارد را دیدم و عکس‌العمل هم نشان داده و این مطالب را تکذیب کردم. از همه دوستان و علاقمندان درخواست می‌کنیم که از انتشار این شایعه‌ها بپرهیزند. اگر مساله‌ای نیاز به اطلاع‌رسانی باشد ما حتما از طریق رسانه‌های رسمی به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.

وی در پایان پیرامون اتمام مهلت ۵ روز اول بررسی صلاحیت‌ها، گفت: نمی‌توانم از هم‌اکنون بگویم که از مهلت ۵ روز دوم استفاده خواهد شد یا نه؛ همه چیز منوط به برگزاری جلسه امروز است، اگر به این نتیجه برسیم که نیاز به تمدید است، از ۵ روز دیگر استفاده می‌کنیم.

مسلمانان باید تلاش کنند که بر سرنوشت خود حاکم باشند و بیگانگان برای آن‌ها تصمیم نگیرند
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا