لینکدین به جمع رقبای کلاب هاوس پیوست

به گزارش ایسنا، لینکدین با تایید این خبر به جمع رقیبان اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس پیوست اما برخلاف اپلیکیشنهای رقیب کلاب هاوس که توسط فیس بوک و توییتر ساخته می‌شود، لینکدین بر این باور است که قابلیت شبکه صوتی این شرکت متفاوت خواهد بود زیرا با کاربران دارای هویت حرفه ای مرتبط می‌شود نه یک پروفایل اجتماعی. به علاوه این شرکت پلتفرمی برای جامعه تولیدکنندگان محتوا ساخته که به ابزارهایی نظیر استوریها، پخش ویدیوی زنده لینکدین، خاعتماد نو به نقل از برنامه و قابلیتهای دیگر دسترسی دارد.

اکنون لینکدین بخشی از تلاشهایی که در این حوزه داشته را با راه اندازی حالت Creator رسمیت بخشیده و اجازه می دهد هر فردی که بخواهد، پروفایل خود را به عنوان پروفایلی مشخص کند که می‌تواند برای به‌روزرسانی‌هایی مانند استوری و ویدیوی لایو لینکدین دنبال شود.

این تمرکز روی تولیدکنندگان محتوا، لینکدین را از نظر توسعه سرویس مشابه کلاب هاوس در مقایسه با تلاشهای فیس بوک، توییتر، تلگرام یا دیسکورد در مسیر رقابت جدی‌تر قرار می دهد.

اگرچه سرویس “توییتر اسپیسز” شرکت توییتر که رقیب کلاب هاوس است، در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد اما هنوز ابزارهای کامل تولیدکنندگان محتوا در دسترس نیستند و تازه ماه گذشته بود که توییتر اعتماد نو به نقل از برنامه خود برای قابلیت خدمات اشتراک پولی “سوپر فالو” را اعلام کرد و امسال به تازگی از طریق خرید یک شرکت، وارد فضای خاعتماد نو به نقل از برنامه شده است. فیس بوک هم شماری قابلیتهای ویژه تولیدکنندگان محتوا ایجاد کرده اما به تازگی در ابزارهایی مانند خاعتماد نو به نقل از برنامه سرمایه گذاری کرده است.

اجاره بهای مسکن: از اما و اگرها تا بایدها و نبایدها...
هم اکنون بخوانید

بر اساس گزارش تک کرانچ، لینکدین اعلام کرده توسعه قابلیت نت ورکینگ مبتنی بر صورت، بر اساس درخواستهای اعضا و تولیدکنندگان محتوا در این شبکه اجتماعی حرفه ای صورت گرفته که خواستار فراهم شدن راه‌های بیشتری برای ارتباط از طریق این پلتفرم هستند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا