تاکید رئیسی بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان


تاکید رئیسی بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان

رئیس قوه قضاییه ضمن تاکید بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان، گفت: زندان جای قاچاقچیان مواد مخدر، سارقین مسلح و کسانی است که با اقدامات خود امنیت جامعه را مختل می‌کنند.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، جلسه شورای قضایی استان آذربایجان غربی با حضور ‌سید ابراهیم رئیسی و تعدادی از معاونان و‌ روسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضا برگزار شد.

 رئیس دستگاه قضا طی سخنانی در این جلسه بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان تاکید کرد و گفت: زندان جای قاچاقچیان مواد مخدر، سارقین مسلح و کسانی است که با اقدامات خود امنیت جامعه را مختل می‌کنند.

وی همچنین رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی را مامور کرد تا به صورت ویژه رسیدگی به تقاضاهای مردم این استان که در جریان سفر مطرح شدند را در دستور کار خود قرار دهد.

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه از جمع آوری ۴ هزار و ۵۰۰ نامه مردمی در جریان سفر آذربایجان غربی خبر داد و گفت: معاونان دستگاه قضا نیز ۴۰۰ ملاقات مردمی چهره به چهره در طول این سفر انجام دادند.

محمد صاحبکار، معاون راهبردی قوه قضاییه نیز در این جلسه نتیجه گزارش هیئت قضایی ۲۷ نفره اعزامی به استان آذربایجان غربی و نقاط قوت و ضعف عملکرد دادگستری این استان را قرائت کرده و راهکارهایی  را در راستای بهبود عملکرد دادگستری آذربایجان غربی ارائه داد.

علی اکبر گروسی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و روسای سازمان های تابعه دستگاه قضا در این استان نیز به بیان مسائل واحدهای قضایی آذربایجان غربی پرداختند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد تعدادی قاضی به واحدهای قضایی شهرستان‌های آذربایجان غربی اضافه و اعتباراتی برای افزایش استفاده از دادرسی الکترونیکی در نظر گرفته شود.

گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و نتانیاهو درباره ایران
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا