حدود ۵۰۰ مقام سابق امنیت ملی رسما از بایدن حمایت کردند

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، این گروه تحت عنوان رهبران امنیت ملی حامی بایدن اعلام کرد، دونالد ترامپ نشان داد که از پس مسوولیت های بزرگ این سمت برنمی آید و نمی تواند با چالش های بزرگ و کوچک روبرو شود.

در نامه این گروه که امروز پنجشنبه منتشر شد، آمده است: به لطف رفتار تحقیرآمیز و ناکامی های او، متحدان ما دیگر به ما اعتمادی ندارند یا به ما احترام نمی گذارند و دشمنان ما هم دیگر از ما نمی ترسند.  

امضاکنندگان این نامه از جمله ۲۲ ژنرال چهار ستاره بازنشسته و تعداد زیادی از جمهوری خواهان ارشد نظیر مایکل هایدن، مدیر سابق سیا و شان اوکیف وزیر سابق نیروی دریایی هستند.

این مقام های جمهوری خواه که بسیاری از آنها بخشی از  ۷۰ مقام امنیت ملی سابق هستند که ماه گذشته تاییدیه جداگانه ای در حمایت از بایدن به امضا رساندند، هم در دوران ترامپ خدمت کردند و هم جزو مقام های دوره جورج بوش پدر و پسر و رونالد ریگان بودند.

آنها گفتند، ترامپ احساس همدردی نمی کند، از مسوولیت ها شانه خالی می کند و اجازه داده تا توافق هایی مانند تغییرات آب و هوایی ناکام بماند و اعتماد نو به نقل از برنامه هسته ای کره شمالی حل نشده ادامه یابد. ترامپ همچنین “تسلیم یک دشمن روس شده است که برای سر سربازان آمریکایی جایزه می گذارد.”

براساس گفته این گروه، بایدن “ویژگی، اصول، خرد و رهبری لازم برای مدیریت این جهان پر آشوب را داراست.” این گروه اعلام کرد: بایدن تجارب بسیاری آموخته و به عنوان رهبری رشد کرده که می تواند اقدامات مثبتی برای متحد کردن و مرهم گذاشتن روی کشورمان انجام دهد. اصلا قابل تصور هم نیست که او بتواند عبارت “من اصلا مسوولیت آن را نمی پذیرم” بر زبان آورد.

تاسیس اولین تیم زنان خنثی سازی مواد منفجره در پلیس دبی
هم اکنون بخوانید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا