امروز

جمعه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۰:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

محمدباقر نوبخت امروز (چهارشنبه، ۴ تیرماه) در بازدید از پروژه احداث آزادراه شرق اصفهان در جمع پایگاه خبریان، اظهار کرد: یکی از اهداف این سفر، بازدید و پشتیبانی مالی از کنارگذر شرق اصفهان است که حلقه مفقوده کریدور شمال به جنوب[…]


محمدباقر نوبخت امروز (چهارشنبه، ۴ تیرماه) در بازدید از پروژه احداث آزادراه شرق اصفهان در جمع پایگاه خبریان، اظهار کرد: یکی از اهداف این سفر، بازدید و پشتیبانی مالی از کنارگذر شرق اصفهان است که حلقه مفقوده کریدور شمال به جنوب را می تواند تکمیل کند.

وی افزود: افتتاح کنارگذر شرق اصفهان بار ترافیک از شمال ایران به اصفهان را کم می کند و برای دولت این آزادراه از اهمیت خاصی برخوردار است و برای تکمیل این پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است که ۲۰ میلیارد تومان آن تامین شده است و ۸۰ میلیارد تومان دیگر آن نیز در روزهای آینده به پروژه تزریق می شود.

رییس سازمان اعتماد نو به نقل از برنامه و بودجه کشور ادامه داد: این کریدور ۵۰ کیلومتر فاصله استان های جنوبی کشور را به تهران نزدیک می کند و ظرف ماه های آینده بهره برداری از کریدور شرق اصفهان انجام خواهد شد. البته برای سال ۱۳۹۹ یک اعتماد نو به نقل از برنامه زیرساخت در حمل و نقل داریم که حداقل ۵۱۸ کیلومتر به آزادراه های کشور اضافه خواهد شد.

نوبخت گفت: همچنین شبکه ریلی گسترش می یابد و مثلث توریستی یزد، اصفهان و شیراز از اهمیت خاصی برخوردار است و از اصفهان به یزد امکان خط ریلی وجود دارد و سال جاری را می توانیم سال افتتاح طرح های زیرساختی بدانیم و سازمان اعتماد نو به نقل از برنامه و بودجه پشتیبانی مالی این طرح ها را بر عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: فردا ساخت ۲ هزار واحد مسکونی برای افراد کم درآمدی که در حاشیه روستاهای اصفهان زندگی می کنند را آغاز خواهیم کرد و ۱۰۰۰ واحد دیگر را برای افراد تحت پوشش کمیته امداد احداث می کنیم که کمتر از یک سال این واحدهای مسکونی ساخته می شود.

احداث آزاد راه شرق اصفهان از سال ۸۲ برای اتصال کریدور شمال و جنوب کشور آغاز شد.

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی