امروز

پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲

  ساعت

۲۱:۰۲ بعد از ظهر

سایز متن   /


در سالی که گذشت با پیگیری‌های مستمر و تلاش بی‌وقفه مددکاران واحد مددکاری زندان رجایی شهر برای ۱۹ نفر از زندانیان محکوم به قصاص، با اخذ رضایت اولیاء دم فرصت مجدد زندگی رقم خورد. به گزارش اعتماد نو به نقل[…] ۱۹ محکوم به قصاص با تلاش مددکاران زندان رجایی شهر در سال ۹۸ نجات یافتند

در سالی که گذشت با پیگیری‌های مستمر و تلاش بی‌وقفه مددکاران واحد مددکاری زندان رجایی شهر برای ۱۹ نفر از زندانیان محکوم به قصاص، با اخذ رضایت اولیاء دم فرصت مجدد زندگی رقم خورد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، مدیر زندان رجایی شهر گفت: در سالی که گذشت با تلاشهای بی وقفه مددکاران این مرکز،  ۱۹ نفر از محکومین به قصاص مورد بخشش و رضایت اولیای دم قرار گرفته، با فرصت دوباره زندگی، نجات یافتند.

عزیزی با اشاره به نقش مددکاران در زندان گفت: رسالت مددکاران تلاشگر در عرصه زندانبانی اسلامی با اخذ رضایت اولیاء دم به ثمر نشست و گذشت و ایثار به‌ عنوان سرمایه اجتماعی زمینه بازگشت مجدد به زندگی را برای مددجویان فراهم نمود.

وی گفت: گذشت و بخشش یکی از آموزه‌های دینی و مذهبی، فرهنگی ماست که با حضور مددکاران و پیگیری مشکلات مربوط به مددجویان در زندان محقق گردیده است و بر همین اساس، فرصا مجدد زندگی برای ۱۹ نفر محکوم به قصاص در سال ۹۸ رقم خورد.

مدیر زندان رجایی شهر از ماندگارترین اقدامات مثبت در عرصه اصلاح و تربیت را اقدام برای صلح و سازش و اخذ رضایت و گذشت از اولیاءدم دانست.

عزیزی با اشاره به این مطلب که مددکاران بازوان اجرایی زندان می باشند افزود: تلاشهای مستمر این جهادگران از طریق کاهش آلام و فشارهای روحی و روانی مددجویان در برقرای امنیت مجموعه بر کسی پوشیده نیست.

گفتنی است از تعداد ۱۹ نفر محکومین به قصاص نفس، ۱۵ نفر آنان با اخذ رضایت اولیاء دم و پایان محکومیت آزاد گردیده اند.

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی