از بحران عبور خواهیم کرد

به گزارش ایسنا، غلامحسین شافعی در پیام خود که به مناسبت نوروز منتشر کرده، با بیان اینکه نوروز امسال یکی از خاص‌ترین نوروزهای پیش روی ایرانیان است، اظهار کرد: سال ۱۳۹۸  با همه فراز و نشیب‌ها، سختی‌ها و التهابات اقتصادی و اجتماعی و البته با ایفای مسئولیت‌های حرفه‌ای و اجتماعی فعالان اقتصادی و با پشتوانه بی‌دریغ مسئولان کشور در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به پایان رسیده است. امیدوارم سال جدید که آغاز آن با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) همراه شده، سالی متفاوت و سرشار از نور امید برای همه ملت ایران باشد.

او با اشاره به مشکلاتی که فعالان اقتصادی در سال‌های گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند، گفت: فعالان اقتصادی که در یک دهه اخیر با تحریم‌های ناعادلانه مواجه بوده‌اند و همواره برای آبادانی و توسعه پایدار کشور کوشیده‌اند، در سال جدید نیز همراه و همگام با همه ارکان کشور با همت مضاعف در صدد تحقق اهداف و اعتماد نو به نقل از برنامه‌های اقتصادی و خدمت‌رسانی به هم‌میهنان خواهند بود چرا که یقین داریم زمستان نخواهد ماند و این قانون طبیعت است.

شافعی خاطرنشان کرد: یقین دارم، این دشواری نیز به لطف خدای مهربان، همدلی و وفاق هم میهنان و البته به پشتوانه فرهنگ غنی و استوار این سرزمین کهن از سر خواهد گذشت و آنچه در تاریخ سترگ ایران باقی خواهد ماند، وحدت قلب‌ها و همت دستان همه برای عبور از این بحران است.

همچنین، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران نیز در پیامی جداگانه، با اشاره به شرایط خاص ایجاد شده تحت تاثیر کرونا، گفت: سایه سنگین ویروس کرونا در ادامه بار سنگین تحریم‌ها و برخی سوءمدیریت‌ها، روزگار بسیار دشواری را برای کسب و کارهای شما رقم زده است. اتاق تهران ‌در میانه این چالش‌های بی‌سابقه، تلاش کرده و خواهد کرد تا برای رفع موانع پیش روی تولید و کسب کارها، از دولت و تمامی نهادها، ‌مطالبه‌گر ظاهر شود و حامی و همراه شما عزیزان باشد. علاوه بر این، اتاق تهران با نمایندگی از شما در طول سال جاری که کشور درگیر حوادث تلخ بسیاری، از سیل گلستان تا سیستان و بلوچستان و بحران کنونی کرونا شد، کوشید در راستای مسئولیت اجتماعی همراه آسیب‌دیدگان، سیل‌زدگان، ‌نیازمندان و این اواخر، حامی اصلی کادر پزشکی و درمان کشور باشد.

مصوبه‌ مجلس بخشی از مشکلات صنعت را حل می‌کند
هم اکنون بخوانید

خوانساری از فعالان اقتصادی خواسته با همدلی و اتحاد، برای عبور از این بحران‌ها تلاش کرده و در سال  ۱۳۹۹، برای رسیدن به اهداف اقتصادی کشور تلاش کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا