امروز

پنج شنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۲۱:۰۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

همزمان با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان غربی، اقدامات پیشگیرانه خود را برای پیشگیری از ابتلای کارکنان و سربازان وظیفه آغاز کرد. به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، رضا صمیمی رئیس سازمان[…]اقدامات سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان غربی برای مقابله با بیماری کرونا

همزمان با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان غربی، اقدامات پیشگیرانه خود را برای پیشگیری از ابتلای کارکنان و سربازان وظیفه آغاز کرد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، رضا صمیمی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان غربی در ارتباط با اقدامات پیشگیرانه این سازمان گفت: در اولین روزهای شیوع، اعتماد نو به نقل از برنامه آگاه‌سازی کارکنان و سربازان وظیفه با دعوت از یک پزشک متخصص انجام و راهکارهای فردی و اجتماعی پیشگیری از ابتلا و نحوه انتقال ویروس کرونا تبیین شد.

وی افزود: همزمان به دژبانی سازمان تاکید شد تا همه مراجعان را ضدعفونی کرده و در صورت مشاهده افراد مشکوک از ورود آنها به سازمان جلوگیری نماید.

صمیمی تصریح کرد: تجهیز سالن‌ها و اتاق‌ها به تجهیزات ضدعفونی کننده، سمپاشی و گندزدایی روزانه سالن‌ها، اتاق‌ها و تجهیزات مورد استفاده، حضور شیفتی کارکنان برای پیشگیری از تجمع، رعایت دقیق بخشنامه سازمان در امور قضایی شعب دادسرا و دادگاه برای اداره کردن جلسات دادرسی، اعطای مرخصی به زندانیان و هماهنگی با بیمارستان شهید عارفیان سپاه برای تست تب کارکنان و سربازان و مراجعان سازمان از مهمترین اقدامات سازمان آذربایجان غربی بود.

به گفته این مقام قضایی، به‌حداقل رساندن سربازان وظیفه، سمپاشی و ضدعفونی مرتب آسایشگاه سربازان، سالن غذاخوری و آبدارخانه و استفاده از دستکش و ماسک توسط همه کارکنان و سربازان اقدامات دیگر سازمان آذربایجان غربی در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری بوده است.

 

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی