امروز

پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۷:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

نعمت الله ترکی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: سند کاهش آسیب های اجتماعی استان تهران در بهمن ماه سال گذشته ابلاغ شد که بر اساس آن سازمان مدیریت و اعتماد نو به نقل از برنامه ریزی استان تهران اقدام به تدوین برش‌های شهرستانی کرد به این ترتیب این سند در کاهش ۵ آسیب اجتماعی کودکان بازمانده از تحصیل، طلاق، کودکان کار و خیابان، اعتیاد و زنان سرپرست خانوار برای ۱۶ شهرستان تدوین شده است.

وی افزود: پس از نهایی شدن این سند در شورای اعتماد نو به نقل از برنامه ریزی استان تهران، رسما به ۱۶ شهرستان استان تهران ابلاغ خواهد شد و قطعا نظارت بر اجرای دقیق این سند در هر شهرستان برعهده فرمانداران است و امیدواریم فروردین ماه سال ۹۹ رسما این سند در مرحله اجرا قرار بگیرد.

ترکی ادامه داد: در این سند تاکید شده که استان تهران باید تا سال ۱۴۰۰ حدود ۲۵ درصد در ۵ آسیب اجتماعی کاهش آسیب داشته باشد. همچنین در پیش بینی جامعه هدف نیز توانمندسازی و کاهش زنان سرپرست خانوار برای ۱۱۳ هزار نفر، حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل برای ۲۰ هزار نفر، حمایت از کودکان کار و خیابان برای ۷۰۰۰  نفر، کنترل و کاهش طلاق برای ۴.۵ میلیون نفر و پیشگیری و درمان و کاهش اعتیاد برای ۹ میلیون نفر مورد تاکید قرار گرفته است.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد