امروز

چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۰:۱۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

اقتصادی

به گزارش ایسنا، عرفان ریاحی امروز در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه اظهار کرد: ۵۷۰ شرکت برای حضور در این رویداد و ارائه نیازهای فناورانه ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۱۵ شرکت از طریق داوری و[…]


به گزارش ایسنا، عرفان ریاحی امروز در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه اظهار کرد: ۵۷۰ شرکت برای حضور در این رویداد و ارائه نیازهای فناورانه ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۱۵ شرکت از طریق داوری و مابقی با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی در این رویداد حضور یافته‌اند.

وی خاطر نشان کرد: اهداف این رویداد شامل به هم‌رسانی و حل چالش تقاضا، شناسایی استارتاپ‌ها و توسعه فناوری در صنعت نفت است.

ریاحی تاکید کرد: برخی از استارتاپ‌های منتخب در این رویداد در پارک فناوری صنعت نفت واقع در ری مورد حمایت وزارت نفت قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: علاوه بر آن چالش‌های ارائه‌شده از چهار شرکت زیر مجموعه نفت به تعداد ۸۹۱ چالش در این صنعت دریافت شده است که در رویداد دو روزه گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت نفت معرفی خواهند شد.

مدیر کل امور فناوری وزارت نفت یادآور شد: رویکرد جدید وزارت نفت رویکردی ساختارمند برای حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان است.

وی با اشاره به راه‌اندازی پارک فناوری در صنعت نفت با بیان این که این پارک در منطقه ری راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: در این پارک مجموعه‌ای از اکوسیستم‌های دانشی و فناوری ایجاد می‌شود و وزارت نفت در شکل‌گیری این زنجیره نقش بسزائی دارد.

ریاحی همچنین خاطر نشان کرد: شناسایی و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها و شفاف‌سازی تقاضا و به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری از جمله اهداف برگزاری این گردهمایی به شمار می‌رود.

انتهای پیام

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی