اجرای رویکرد زیست محیطی در منطقه ۲۲

به گزارش ایسنا، جلسه دورنگاه شهرداری تهران به میزبانی قطب گردشگری پایتخت با حضور  مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران، نوذرپور شهردار منطقه۲۲، غلامحسین محمدی مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و مدیران روابط عمومی های شهرداری تهران برگزار شد.

نوذرپور شهردار منطقه۲۲ در این جلسه با بیان اینکه مدیریت جدید شهری بر اساس شعارها و اعتماد نو به نقل از برنامه های شورای پنجم بر سرکار آمده است، گفت: شورای پنجم شهر تهران با رأی قابل توجه از مردم بر سرکار آمد و باید مردم را از اقدامات خود آگاه سازیم.

وی با بیان اینکه در آن زمان مردم از وضع موجود رضایت نداشتند و خواستار تغییرات بودند و اکنون انتظار دارند تغییرات و اقدامات مدیریت جدید شهری را ببینند، افزود: این وظیفه روابط عمومی ها است تا نشان دهند در دوره جدید مدیریت شهری چه تغییرات و اتفاقاتی افتاده است و صدای افکار عمومی را هر چه بهتر به مدیران شهری برسانند.

وی تاکید کرد: اصلاح طلبان به اعتماد نو به نقل از برنامه اعتقاد دارند و به آن عمل می کنند و در چارچوب قانون قدم بر می دارند.

شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه قانون برای همه است و نه فقط برای مردم،خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین دستاوردهای این دوره مدیریت شهری، پیروی از قانون است و به غیر از قانون کاری نمی‌کنند.

نوذرپور تاکید کرد: قانون شامل حال همه می شود و تمام ارگان ها و نهادها را به یک چشم می بینیم و با مردم فرقی برای ما ندارند.

بررسی کم و کیف آموزش حضوری کامل در دانشگاه فرهنگیان
هم اکنون بخوانید

وی با اشاره به اینکه شهردار تهران یک شهرساز قانونمدار است، ادامه داد: در منطقه۲۲ هم قانون حرف اول را میزند.

شهردار منطقه ۲۲ به طرح تفصیلی جدید منطقه اشاره کرد و افزود: تصویب و اجرای این طرح  یکی از نمادهای قانونمداری در منطقه است و این طرح در شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شده و از این به بعد رویکرد زیست محیطی در منطقه اجرا خواهد شد.

نوذرپور با اشاره به ظرفیت‌های بالای طرح تفصیلی منطقه ۲۲ گفت: این طرح از قابلیت‌های خوبی برخوردار است که در کنار جلوگیری از افزایش جمعیت پذیری سعی دارد تا راهکارهایی را نیز برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی این منطقه ارائه کند.

وی در ادامه افزود: اولین اقدام ما این بود که از بلند مرتبه سازی جلوگیری کنیم و بر این اساس هیچ پروانه‌ای برخلاف مفاد طرح تفصیلی و هیچ پروانه بلند مرتبه سازی صادر نکرده‌ایم.

نوذرپور تاکید کرد: روابط عمومی منطقه۲۲ با شفافیت به مردم اطلاع رسانی می کند و اساس ما در منطقه مردم هستند، ما مردم را از خود می‌دانیم و نه نامحرم.

علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات منطقه۲۲ در دوسال گذشته طی سخنانی، گفت:آنچه امروز باید در روابط عمومی های شهرداری تهران اتفاق بیفتد ایجاد اعتماد در بین مردم است.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه۲۲، خامسیان بر هم اندیشی مدیران شهری تاکید کرد و افزود: ما به عنوان یک نهاد خدمات رسان باید ایجاد اعتماد کنیم هم بین مردم و هم بین ارگانها.

انتهای پیام

تبریک رئیس کمیته امداد به حجت الاسلام محسنی اژه‌ای
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا