رضایی: همه در راستای فرهنگ مقاومت تلاش کنند

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران، اظهار کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب و تجربه‌ای که با تعامل با دنیا به دست آمد کاملا یقین حاصل شد که راه انقلاب راه درستی است، راهی که مبتنی بر مقابله و مقاومت در برابر جریان استکباری بوده که اگر در روند آن هرگونه سازشی پیش می‌آمد امروز هیچ یک از دستاوردهای انقلاب را نداشتیم.

وی ادامه داد: همان‌طور که مقام معظم رهبری اشاره داشتند در دورانی هستیم که به آنچنان اقتداری رسیده‌ایم که در مقابل عمل تجاوزگرایانه آمریکا و استکبار مقابله به مثل کرده و یوم‌الله را رقم می‌زنیم. عکس‌العمل ما در مقابل آمریکا اقدام تاریخی بود چون آمریکایی‌ها در طول سالیان گذشته به حریم کشورها و ملت‌ها تجاوز کرده و عکس‌العملی ندیدند اما به محض مقابله با ایران با عکس‌العمل شدیدی مواجه شدند که این افتخار بزرگ و یوم‌الله عظیمی بوده و باعث عزت و افتخار ملی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای ادامه‌ی این روند و تکرار یوم‌الله‌ها در تاریخ جمهوری اسلامی باید همه درون کشور با یکدیگر اتحاد و انسجام داشته و یک صدا و یک کلام پشت سر رهبری ادامه‌ راه دهند. این حجم از تخریب، اهانت و توهین‌ها جای نگرانی دارد. طبق تاکید و تایید مقام معظم رهبری همه باید اختلافات داخلی را کنار گذاریم.

رضایی همچنین با بیان این‌که «مقاومت به یک فرهنگ پذیرفته شده تبدیل شده است»، ادامه داد: در داخل و برخی کشورهای دنیا مردم حماسه‌ای در تشییع سردار سلیمانی خلق کردند که این یک رستاخیز بزرگ بود بدان معنا که ملت‌ها پیام عدم سازش با آمریکا را سردادند و راه سازش را محکوم کردند. می‌توان گفت مراسم تشییع رفراندومی بود مبنی بر این‌که باید راه مقاومت ادامه پیدا کند.

محمود زمانی قمی رئیس ستاد مهرعلیزاده شد
هم اکنون بخوانید

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: مقام معظم رهبری با اشاره به این موضوعات بر لزوم ادامه‌ی مقاومت بر استکبار تاکید داشتند، ان‌شاءالله فرهنگ مقاومت ادامه پیدا کرده و اندک افرادی که درک درستی از این موضوع ندارند به جمع عظیم ملت ایران پیوسته و در راستای فرهنگ مقاومت تلاش کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 16 =

دکمه بازگشت به بالا