فعال سازی نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

“حسین کلانتری” چهارشنبه شب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: راهبرد ما ایستادگی روی پای خودمان است و باید برای رونق تولید و اشتغال گام برداشته و به دنبال چرخاندن چرخ تولید باشیم.

وی با اشاره به اینکه جلساتی پیرامون فعال سازی نواحی صنعتی استان برگزار و اعتماد نو به نقل از برنامه ریزی هایی انجام شده است، اظهارکرد: بکارگیری ظرفیت اشتغال روستایی از خروجی های فعال سازی این بخش است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نگاه معاونت وزارت صمت نیز کمک به مناطق کمتر برخوردار است، خاطرنشان کرد: امید است نگاه و توجه  مضاعف به استان را داشته باشیم.

کلانتری از حمایت مالی صمت به استان خبر داد و تصریح کرد: در استان نیز تزریق اعتبار و تحقق مصوبات برای رونق بیش از پیش تولید را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه باید در بخشنامه ها و تبصره ها به دنبال گره گشایی از مشکلات اشتغال و تولید باشیم، ادامه داد: همه متولیان کشور مصمم به رونق تولید هستند.

وی بیان کرد: در استان نیز باید با نگاه به تولید و اشتغال و خروجی محوری،   فعالیت ها عملیاتی و مشکلات واحد های تولیدی رفع شود.

انتهای پیام

۲۹ میلیون قطعه طیور علیه نیوکاسل واکسینه شدند
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا