تیراندازی پلیس به دعوا برسر جای پارک پایان داد

به گزارش ایسنا، دو روز پیش وقوع یک فقره درگیری و نزاع شدید و تخریب خودروها که منجر به برهم خوردن نظم عمومی و و حشت شهروندان هم شده بود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل کلانتری جوادیه تهرانپارس به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد که چهار جوان با سر و صدا و عربده کشی نظم عمومی را برهم زده و در حال تخریب خودرو های یکدیگر هستند که در همین راستا ماموران وارد عمل شده و در گام نخست با هشدار از این افراد خواستند که دست از نزاع بردارند اما در ادامه با توجه به اینکه چهار جوان توجهی به فرمان پلیس نکردند، عوامل کلانتری اقدام به شلیک چندین تیرهوایی در این منطقه کرده و هرچهار متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

با انتقال طرفین نزاع به کلانتری مشخص شد که این افراد جزو اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند و دلیل اولیه درگیریشان دعوا بر سرجای پارک بوده است که این دعوا دنباله دار شده و آنان اقدام به تخریب خودروهای یکدیگر نیز کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر چهار متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

میوه‌های مفید برای کاهش وزن
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا