فسخ قطعی ۲۰ قرارداد راکد در شهرک‌های صنعتی زنجان

ایرج احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با تشکیل جلسه هیئت حل‌اختلاف و داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در پایان شهریورماه امسال، ۷۷ فقره قرارداد راکد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان تعیین تکلیف شد.

این مسئول ادامه داد: زمین‌های موضوع قرارداد، در شهرک‌های صنعتی اشراق، هیدج، خرم‌دره، افق ابهر، شریف ابهر، انگوران و نوآوران زنجان قرار داشت.

وی افزود: ۲۰ فقره از قراردادهای یاد شده، فسخ قطعی و به ۵۶ فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی‌های معوق اعطای مهلت شد. همچنین یکی از طرف‌های قرارداد از ادامه کار انصراف داد.

احمدی با اشاره به میزان زمین‌های تعیین ‌تکلیف ‌شده، تصریح کرد: با رسیدگی به قراردادهای یاد شده، نزدیک به ۸ هکتار از زمین‌های بلااقدام در سطح شهرک‌های صنعتی استان تعیین تکلیف شد که پس از طی مراحل قضایی، آزادسازی ‌شده و در اختیار متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: وصول مطالبات و فسخ قراردادهای راکد، از اولویت‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به‌شمار می‌رود و استفاده از ظرفیت شهرک‌های موجود و فعال استان اولویت نخست شرکت شهرک‌های صنعتی بوده و در این راستا قرارداد زمین‌های واگذار شده که هیچ‌گونه اقدامی بر روی آن‌ها صورت نگرفته است، فسخ می‌شود.

انتهای پیام

قیمت کدام کالاها در طرح فجر تا فطر کاهش می‌یابد؟
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا