قدرت ایمان مردم توان مقابله از دشمنان را می گیرد

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی امروز(۳۱شهریور) در مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در سنندج، اظهار کرد: با فرا رسیدن ۳۱شهریور هر ساله یاد می‌کنیم از هشت سال دفاع مقدس، دفاع پیروز و هشت سال افتخار آفرینی که همواره برای ما در طول این چهل سال تکرار شده است.

وی تصریح کرد: خداوند متعال در آیات قرآن می‌فرماید “اراده خدا بر این تعلق گرفته که زمانی هم مستضعفین امامت و فرماندهان این جامعه شوند و دستور بدهند و پیشران این حرکت عظیم قرار بگیرند تا اداره زمین به دست آن ها تعلق بگیرد”.

نماینده ولی فقیه در کردستان، افزود: خداوند همواره می فرماید “ما قومی را برای نجات انسانیت می‎آوریم که خداوند را دوست بدارند و در مقابل نیز خداوند آنها دوست می‌دارد.” قومی که در برابر دشمنان سخت و مقاوم باشند و در راه خدا جهاد و از هیچ سخن و حرفی و ملامتی باکی نداشته باشند.

آیت الله شاهرودی در ادامه عنوان کرد: وقتی نیروهای مسلح و مردم شریف ایران در میدان مبارزه آمدند نه تنها دشمنان را پشیمان کردند بلکه به فرموده امام خمینی(ره)، با این جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت را شکستیم.

وی ذکر کرد: زمانی که دشمنان هر ادعایی داشتند به زودی عملی می کردند، اما امروز همه دنیا می دانند که به هیج وجه نمی‌توانند دفاع کنند و شکست و نابودی آنها بر همگان آشکار شده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان، ذکر کرد: خداوند از مسلمانان می خواهد که از نظر ایمانی، آموزشی و تجهیزاتی قدرتمند باشند تا دشمنان توان مقابله را نداشته باشند.

گروهی که در قدرت است حتی نزدیک به بحث آشتی ملی هم نیست / خاتمی و نوری به بازسازی جنبش دوم خرداد بپردازند
هم اکنون بخوانید

آیت الله شاهرودی بالاترین نعمت را برای مسلمانان، نعمت رهبری دانست و خاطرنشان کرد: خداوند متعال، رهبری شایسته به ما عنایت کرده که همه بزرگان عالم در مقابله او سر تعظیم فرود می آورند و اطاعت از او را لازم می دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا