«‌هیات نمایندگان»؛ نماینده آلبانی در اسکار

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، داستان فیلم «هیات نمایندگان» که محصول مشترک «‌فرانسه»، «یونان» و «کوزوو» است،‌ در اکتبر سال ۱۹۹۰ به وقوع می‌پیوندد.

«هیات نمایندگان» به نویسندگی «آرتان مینارولی» داستان یک هیات نمایندگان اروپایی را روایت می‌کند که برای نظارت بر اصلاحات سیاسی به «تیرانا» سفر می‌کنند. این درام سومین ساخته‌ «‌بوجار الیمانی» محسوب می‌شود که به عنوان نماینده به جوایز اسکار معرفی می‌شود. پیش‌تر فیلم‌ «عفو عمومی»‌ در سال ۲۰۱۱ و «کروم» در سال ۲۰۱۶ از این کارگردان به عنوان نماینده آلبانی به جوایز اسکار معرفی شده بودند. «آلبانی» از سال ۱۹۹۶ نمایندگان خود را به جوایز اسکار معرفی کرده، اما تاکنون در هیچ دوره ای از این جوایز به عنوان نامزد برگزیده نشده است.

«هیات نمایندگان» جایزه «گرند پری» جشنواره بین‌المللی فیلم «‌ورشو»‌ را در سال ۲۰۱۸ به خود اختصاص داده است.

آخرین مهلت معرفی فیلم از سوی کشورها برای شرکت در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی جوایز اسکار، اول اکتبر ۲۰۱۹ (۱۰ مهرماه) تعیین شده است.

فهرست نامزدهای نهایی جوایز اسکار ۲۰۲۰ روز ۱۳ ژانویه (۲۳ دی‌ماه) اعلام خواهد شد و مراسم اعطای جوایز نود و دومین دوره این رویداد سینمایی در تاریخ ۹ فوریه (بامداد دوشنبه، ۲۱ بهمن) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

انتشار مجموعه شعری درباره کرونا
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا