برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی در شیراز

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مجری برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شنبه ۳۰ شهریور در جمع پایگاه خبریان گفت: این نمایشگاه‌ها با هدف معرفی آخرین دستاوردهای صنایع مرتبط با این صنعت از پانزده تا هجدهم مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی شیراز در شهرک گلستان برگزار می‌شود.

جواد مرادپور با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بزرگترین رویداد این حوزه در استان به شمار می‌رود، گفت: برپایی این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌ها، دستاوردها و ارتباط بین افراد و شرکت‌های فعال در حوزه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی است.

مرادپور یادآور شد: رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکت‌های اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری، مهمترین رویکرد و هدف برگزاری این نمایشگاه است.

مجری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز ادامه داد: در این دوره نمایشگاه، بیش از ۱۰۵غرفه داخلی و ۴ غرفه خارجی از ۴ کشور جهان برپا خواهد شد و ۵ غرفه داخلی به صورت پاویون پیش بینی شده است.

او گفت: پاویون کنسرسیوم نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، پاویون شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری و پاویون بسیج کارخانجات فارس و نخبگان علمی و پژوهشی در این نمایشگاه برپا می‌شود.

جوادپور وسعت این نمایشگاه را ۳ هزار مترمربع اعلام و با اشاره به مشارکت شرکت‌های دانش بنیان در این رویداد خاطرنشان کرد که این نمایشگاه به فراخور نامگذاری سال با شعار رونق تولید اعتماد نو به نقل از برنامه‌ریزی شده است.

فعالیت شعب بانکی منتخب فروش ارز در روز‌های ۱۴ و ۱۵ بهمن
هم اکنون بخوانید

مجری سیزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز گفت: جدیدترین بخش نمایشگاه امسال، اختصاص فضا به استارتاپ‌های نفتی و برگزاری جلسات تخصصی برای آنان است که با مدیریت و همکاری بخش های علمی و تحقیقاتی همراه خواهد بود .

مرادپور همچنین یادآور شد که به پیشنهاد وزارت صمت، برای اولین بار نیازمندی‌های خارجی مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی در زمینه تجهیزات، مواد اولیه و واسطه‌ای در این نمایشگاه و در فضایی به مساحت ۲۰۰ مترمربع عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا