امروز

شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۴:۳۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

بین الملل

به گزارش ایسنا، میشل بارنیه، مذاکره کننده اتحادیه اروپا برای بریگزیت در مطلبی که در روزنامه “ساندی تلگراف” منتشر شد، نوشته است، مساله ایجاد مانع در مرز ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند باید در توافق بریگزیت باقی بماند تا از[…]


به گزارش ایسنا، میشل بارنیه، مذاکره کننده اتحادیه اروپا برای بریگزیت در مطلبی که در روزنامه “ساندی تلگراف” منتشر شد، نوشته است، مساله ایجاد مانع در مرز ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند باید در توافق بریگزیت باقی بماند تا از استقلال بازار اتحادیه اروپا حفاظت شود، در در عین حال از مرز باز بین دو بخش جزیره ایرلند اطمینان حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز، بارنیه افزود: من به جلوگیری از سناریوی خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا خوش‌بین نیستم اما همه ما باید با عرم و اراده به کار خود برای دستیابی به توافق ادامه دهیم.

وی ادامه داد: ایجاد مانع کمترین شرطی است که اتحادیه اروپا می‌تواند برای یک کشور غیرعضو قائل شود.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس متعهد شده که با یا بدون توافق در تاریخ ۳۱ اکتبر از اتحادیه اروپا خارج شود. قانونگذاران اپوزیسیون اما به دنبال جلوگیری از خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا هستند.

در همین حال، مایکل گوو، معاون جانسون در همین روزنامه نوشته است که کنار گذاشتن گزینه خروج بدون توافق، “فرصت‌های ایجاد تغییر” در توافق بریگزیت را که می‌تواند منجر به تصویب این توافق در پارلمان شود، کاهش دهد.

انتهای پیام

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی