امروز

شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۴:۲۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

سخنگوی دولت گفت: دولت، بودجه ‎رسانه ملی را با همه‌ی محدودیت‌های خود فراهم می‌کند و هرگز حقوق و دستمزد کارکنان خدوم و زحمت‌کش این دستگاه مهم را فدای سوءگیری‌های معدودی نمی‌کند. به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، علی[…]دستمزد کارکنان خدوم صدا و سیما را فدای سوءگیری‌های معدود نمی‌کنیم

سخنگوی دولت گفت: دولت، بودجه ‎رسانه ملی را با همه‌ی محدودیت‌های خود فراهم می‌کند و هرگز حقوق و دستمزد کارکنان خدوم و زحمت‌کش این دستگاه مهم را فدای سوءگیری‌های معدودی نمی‌کند.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، علی ربیعی در توئیتر نوشت: در فضای سیاست‌زده غیراخلاقی، این‌‌بار پرداخت بودجه صدا و سیما از سوی ‎دولت را به مسائل پیش پا افتاده مرتبط کرده‌اند. دولت، بودجه ‎رسانه ملی را با همه‌ی محدودیت‌های خود فراهم می‌کند و هرگز حقوق و دستمزد کارکنان خدوم و زحمت‌کش این دستگاه مهم را فدای سوءگیری‌های معدودی نمی‌کند.

طی مذاکره با آقای پورمحمدی معاون سازمان اعتماد نو به نقل از برنامه و بودجه مشخص شد؛ هنوز بودجه تعداد زیادی  از دستگاه‌ها تخصیص نیافته است و تا پایان ماه تخصیص همه دستگاه‌ها از جمله ‎صداوسیما صادر خواهد شد. در ضمن بودجه‌ریزی عملیاتی و تخصیص مبتنی بر عملکرد شامل همه‌ی دستگاه‌ها می‌شود.

index

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی