گروهی از نظامیان کهنه‌کار آمریکایی با انتشار ویدیویی خواستار استیضاح ترامپ شدند

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اخیرا در جریان مراسمهای ویژه روز استقلال آمریکا به ایراد سخنرانی در بنای یادبود لینکلن پرداخت؛ سخنرانی که بخش عمده آن پیرامون ارتش آمریکا ایراد شد.

این گروه از نظامیان کهنه‌کار آمریکایی در ویدیویی که به مناسبت روز استقلال آمریکا به تاریخ ۴ ژوئیه و در وبسایت تام استایر، یک حامی مالی ارشد حزب دموکرات و پایه‌گذار گروه “ترامپ باید استیضاح شود” منتشر کردند، روابط دونالد ترامپ با قدرتهای خارجی را به چالش کشیده و تعهد او را به ارزشهای آمریکایی زیر سوال بردند.

به گزارش پایگاه هیل،  ماری دلوس، یک نظامی کهنه‌کار یگان تفنگداران دریایی آمریکا گفت: نه فقط ترامپ بی‌رحم است بلکه من معتقدم که او همچنین یک مجرم است.

همچنین پری اوبرین، یک نظامی کهنه‌کار نیروی زمینی آمریکا نیز گفت: تاریخ چهارم ژوئیه مربوط به جشن گرفتن استقلال ما از قدرتهای خارجی است. حالا چطور ما می‌توانیم با وجود رهبری در کاخ سفید که فعالانه با یک دشمن خارجی دسیسه چینی کرد تا وارد کاخ سفید شود، بیاییم و استقلالمان از یک قدرت خارجی را جشن بگیریم؟

کایل بیبی، نظامی کهنه‌کار دیگری از یگان تفنگداران دریایی نیز این طور گفت: از نظر من دونالد ترامپ کسی نیست که نسبت به ارزشهای کشور ما و همین طور نسبت به وظیفه‌اش برای خدمت به مردم آمریکا جدی باشد.

این ویدیو از سوی یک گروه متعلق به نظامیان کهنه‌کار آمریکایی به نام گروه “دفاع مشترک” تدوین و تهیه شده است.

دونالد ترامپ اخیرا در جریان مراسمهای ویژه روز استقلال آمریکا در حالی که کنار مقام‌های پنتاگون ایستاده بود، از ارتش آمریکا تحسین کرد. در این مراسم رژه‌ای هوایی با شرکت جنگنده‌های نیروی هوایی آمریکا نیز برگزار شد.

نیروهای روسیه از اطراف کی‌یف عقب شینی کردند
هم اکنون بخوانید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا