یک منزل مسکونی در نبود ساکنانش آتش گرفت

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه روز گذشته شاهدان این حادثه طی تماس با سامانه ۱۲۵ وقوع یک مورد آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در خانی آبادنو، خیابان لطیفی را به آتش نشانی خبردادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۹۶، ۳۵ و گروه امداد و نجات ۶ به همراه خودرو نردبان و خودرو حامل تشک نجات را روانه محل حادثه کرد.

احمد زارع تیموری افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران گفت: طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه از قسمت آشپزخانه دچار آتش سوزی شد که دود حاصل از این آتش سوزی از پنجره‌های ساختمان خارج می‌شد.

وی اضافه کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از قطع برق و گاز منزل مسکونی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی، عملیات خود را آغاز کرده و با کشیدن یک رشته لوله آبده، وارد ساختمان شدند.

تیموری اضافه کرد: با توجه به نبود مالک و ساکنان در منزل مذکور، نیروهای آتش نشانی با استفاده از ابزار مخصوص، در ورودی این واحد مسکونی را باز کرده و پس از بازدید و بررسی آن مشاهده کردند آشپزخانه و وسایل موجود در آن دچار آتش سوزی شده بود که بلافاصله نیروهای عملیات شعله های آتش را مهار کرده و از پیشروی آن به قسمت های دیگر این منزل جلوگیری به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این ا فسر آماده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان دود متصاعد شده در داخل ساختمان را با استفاده از فن‌های قوی به خارج از ساختمان تخلیه کرده و پس از ایمن سازی محل حادثه، واحد مذکور را به توجه به عدم حضور مالک به مدیر ساختمان تحویل دادند.

قاچاق تلویزیون در پوشش محصولات کشاورزی
هم اکنون بخوانید

گفتنی است: علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

دکمه بازگشت به بالا