غیب‌پرور: برای بسیج زمان بسیاری باید گذاشت

به گزارش ایسنا، سردار غلام حسین غیب پرور رئیس پیشین سازمان بسیج در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج مستضعفین که صبح پنج شنبه برگزار شد، اظهار کرد: شاکر خدای بزرگ هستیم که عمر ما را در دوران احیای مجدد اسلام توسط انقلاب اسلامی قرار داد.

وی افزود: عاقبت به خیری خود را در رضایت ولایت می‌دانم و تا پایان عمر به عنوان یک سرباز کوچک و بسیجی در خدمت رهبری هستم، رهبر معظم انقلاب تجلی کامل اسلام هستند.

رئیس پیشین سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه برای بسیج زمان بسیاری باید گذاشت و از سحر تا پایان شب باید کار و تلاش کرد، به چگونگی آشنایی با سردار سلیمانی رئیس جدید سازمان بسیج اشاره و خاطر نشان کرد: من در شب عملیات کربلای ۴ در شلمچه با ایشان آشنا شدم و ایشان از دوستان قدیمی من هستند.

سردار غیب پرور گفت: در مدت مسئولیت خود در بسیج ریل عملکرد بسیج را بر خدمت رسانی به مردم گذاشتیم. کار بسیج باید مؤثر در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باشد و ما در راستای اجرایی شدن طرح اعتلای بسیج استفاده از ظرفیت جوانان را در دستور کار خود قرار دادیم، و حدود ۴ هزار گروه جهادی تشکیل دادیم.

وی همچنین به اقدامات بسیج در کمک رسانی به مردم در جریان سیل و زلزله اخیر اشاره کرد و گفت: حضور موفق و به موقع بسیج در عرصه‌های مختلف مانند کمک به مردم و سیل زدگان نشان دهنده اقدامات خوب بسیج است. فعالیت مؤثر در فضای مجازی و تشکیل معاونت آموزش در بسیج از جمله دیگر اقدامات مهم و راهبردی است که در سال‌های قبل مورد توجه قرار گرفت.

مخبر درگذشت آیت الله علم‌الهدی خراسانی را تسلیت گفت
هم اکنون بخوانید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا