اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه قم در پی فوت یکی از دانشجویان این دانشگاه

به گزارش ایسنا، با پیگیری‌های انجام شده توسط پایگاه خبری این خبرگزاری، روابط عمومی دانشگاه قم اطلاعیه‌ای را به شرح زیر در اختیار ایسنا قرار داد:

“با عنایت به انتشار برخی گمانه‌ها پیرامون فوت یکی از دانشجویان دانشگاه قم بر اساس برخی شایعات غیر مستند و اطلاعات نادرست به اطلاع می‌رساند موارد مطرح شده در این اخبار به هیچ عنوان قابل تأیید نیست.

بلافاصله پس از گزارش این حادثه عوامل اورژانس پایگاه مستقر در دانشگاه با حضور در صحنه، عملیات احیا را آغاز کرده و دانشجوی مذکور را به بیمارستان منتقل نمودند که متأسفانه ساعاتی بعد در بیمارستان به علت مرگ مغزی فوت کرد.

همچنین از لحظات اولیه گزارش این حادثه نیروهای امنیتی، قضائی و اطلاعاتی با حضور در سر صحنه پیگیر موضوع بودند و برای بررسی علت حادثه این پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد؛ نتایج بررسی‌ها از طریق مراجع ذی‌صلاح اعلام خواهد شد.

به طور طبیعی اخلاق رسانه‌ای ایجاب می‌کند این گونه اخبار بر اساس اعلام مراجع معتبر منتشر شود و لازم است رسانه‌ها از انتشار مطالبی که موجب آزردگی شدید خانواده مصیبت زده این دختر دانشجو شود، خودداری کنند‌.”

لازم به ذکر است خبری مبنی بر خودکشی یک دختر دانشجو با پریدن از یکی از ساختمان‌های دانشگاه قم از صبح امروز در فضای مجازی و رسانه‌ای منتشر شده و انعکاس گسترده‌ای پیدا کرده است.
انتهای پیام

اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا