حضور فعال ایران و ارمنستان در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

ارمنستان

معاون برق و انرژی وزارت نیروی کشورمان با مهر گریگوریان معاون نخست وزیر جمهوری ارمنستان و رئیس طرف ارمنی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور در محل نخست وزیری دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا،  دراین دیدار حائری معاون وزیر نیروی کشورمان ضمن ابلاغ سلام وزیر نیرو و رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور به معاون نخست وزیر جمهوری ارمنستان ، هدف از سفر خود را پیگیری و تسریع در اجرای پروژه خط سوم انتقال برق بین دو کشور عنوان کرد.
مهر گریگوریان نیز در این دیدار با اشاره به تصویب موافقتنامه تعرفه ترجیحی بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ایران آن را فرصت مناسبی برای دو کشور به منظور توسعه و گسترش روابط دو جانبه و چند جانبه برشمرد.
طرفین دراین دیدار ضمن تاکید بر تسریع در اجرای خط سوم انتقال برق به ارمنستان که یکی از مهم‌ترین پروژه های همکاری دوجانبه و چندجانبه جمهوری اسلامی ایران با ارمنستان می باشد بر اهمیت پیگیری تعاملات منطقه ای انرژی تاکید کردند.
شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان طی روزهای ٩ الی ١١ تیرماه ١٣٩٨ در تهران برگزار خواهد شد .
انتهای پیام

باید صلاحیت حرفه‌ای را جایگزین مدرک دانشگاهی کنیم
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =

دکمه بازگشت به بالا