برپایی کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی زیست‌پزشکی به صورت مجازی/آخرین مهلت ارسال مقاله

به گزارش ایسنا، دومین کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی زیست‌پزشکی به عنوان پرمخاطب‌ترین کنگره بین‌المللی دانش‌آموزی در ایران، با رویکرد توسعه پژوهش در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین در راستای اجرای اصل عدالت آموزشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فرهنگستان علوم پزشکی، کالج اویسینا، دانشگاه کوفه، دانشگاه کاتب و …، آبان ماه امسال به صورت مجازی (غیرحضوری) و رایگان برگزار می‌شود.

در این رویداد بین‌المللی، تازه‌های علمی دانشمندان و پژوهشگران بزرگ و مطرح جهان و همچنین جدیدترین دستاوردهای پژوهشی دانش‌آموزان، در موضوعات علمی بر اساس محورهای سرطان، سلول‌های بنیادی، ژنتیک، فناوری‌های نانو و میکروب‌شناسی به شکل ارائه مقاله در قالب سخنرانی و یا پوستر در اختیار دانش‌آموزان و دبیران قرار خواهد گرفت و به دانش‌آموز برتر سال برای اولین بار در کشور، تندیس بین‌المللی اعطا می‌شود.

کنگره زیست‌پزشکی این فرصت را برای تمام دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم رشته تجربی (پایه‌های ۱۱،۱۰ و ۱۲) فراهم می‌کند تا بتوانند با کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش، پژوهش و فناوری و فرهنگ استفاده صحیح از اینترنت در کنار یکدیگر آشنا شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، این کنگره در تلاش است تا با دستیابی به اهداف خود بتواند گام موثرتری در آموزش تعامل زیست شناسی و پزشکی به نسل آینده این مرز و بوم بردارد.

دانش آموزان و دبیران می‌توانند با ثبت نام در کارگاه‌های اختیاری و مجازی کنگره، از محتوای تئوری و عملی کارگاه‌های مختلف استفاده کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این کنگره بین‌المللی می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://student.icbcongress.com به صورت رایگان در کنگره ثبت نام کرده و مقالات خود را تا تاریخ ۱۳ مهر ماه ارسال کنند؛ البته برای شرکت در کنگره، ارسال مقاله الزامی نیست.

شروع سال تحصیلی از ۱۵ شهریور قطعی است/ در دوره ابتدایی به دنبال حافظه محوری نیستیم
هم اکنون بخوانید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا