«چرخ» بازگشت

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما: فصل تازه‌ی اعتماد نو به نقل از برنامه‌ی علمی «چرخ» سه روز در هفته با موضوعات علم، فناوری، طبیعت و … روانه‌ی آنتن شبکه چهار خواهد شد. در این فصل حافظ آهی مجری اعتماد نو به نقل از برنامه خواهد بود و حسین فروتن، محمدحسین جهان‌پناه و … مجری کارشناس گفت‌وگوهای اصلی هستند.

در قالب تازه‌ی «چرخ»، هر روز مهم‌ترین اخبار علم و فناوری در حوزه‌های مختلف با حضور کارشناسان روایت می‌شود و بخش اصلی اعتماد نو به نقل از برنامه به میزهای گفت‌وگو درباره‌ی موضوعات مرتبط با علم و فناوری اختصاص خواهد داشت. آشنایی با مشاغل علمی، موزه‌گردی و … از آیتم‌های تازه‌ی اعتماد نو به نقل از برنامه هستند که در روزهای مختلف پخش خواهند شد.

مجله‌ی تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده بررسی و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان مسائل روزمره‌ی زندگی را واکاوی می‌کند.

«چرخ» در تابستان امسال در سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، از ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه به‌صورت زنده از شبکه‌ی چهار پخش می‌شود. تهیه‌کنندگی «چرخ» به‌ عهده‌ی الهه بهبودی و محمد جباری سردبیر اعتماد نو به نقل از برنامه است.

انتهای پیام

روزی که رژیم بعثی عراق رسوا شد
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا