وضعیت پاسخگویی سامانه ۲۰۲۰مخابرات منطقه قم بررسی شد

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری از بخش‌های مختلف مرکز پاسخگویی ۲۰۲۰ مخابرات منطقه قم بازدید و مهارت، تسلط و نحوه عملکرد پاسخگویان را بررسی و با تعدادی از مشتریان گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در پی دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر ارتقا سامانه‌های پاسخگویی در دو هفته، اقدامات زیر انجام شده است که می‌تواند در تحقق مشتری مداری و رضایت ایشان مؤثر باشد.

برگزاری دوره آموزش فنی ارتباط با مشتری برای کارکنان مراکز تماس
فراهم کردن امکان انتقال تماس از تهران به سایر استان‌ها و برعکس
راه اندازی امکان پاسخگویی به مشتریان از طریق وب و پنل دسترسی مشتریان در نشانی ADSL.TCI.ir
استاندارد سازی سیستم‌ها ، مکان و تعداد پاسخ هر پاسخگو در زمان انجام کار
بازنگری در شاخص‌های ارزیابی پاسخگویان و نظرسنجی از مشتریان به صورت نمونه گیری شد.
پاسخگویی بلافاصله بعد از تماس و کاهش زمان انتظار پاسخگویی

مهندس صدری با اشاره به نقش پاسخگویان در میزان رضایت مردم گفت: ما وظیفه داریم برای این دسته از کارکنان انگیزه کافی ایجاد کنیم و لذا با تبدیل قراردادها از نفر روز به تعداد تماس، علاوه بر پرداخت حقوق برابر قانون کار، به پاسخگویان برتر حقوق و دستمزد اضافه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تجمیع مرکز تماس از ۳۱ مرکز به ۷ مرکز و فراهم کردن امکانات نظارتی متمرکز و دسترسی کامل را از اعتماد نو به نقل از برنامه‌های آینده این شرکت برای پاسخ به انتظارات وزیر محترم اعلام کرد و ادامه داد برای نظارت سازمان تنظیم مقررات دسترسی‌های نظارتی در نظر گرفته شده است.

امضای این تفاهم‌نامه گامی مهم در هدایت نقدینگی به سوی تولید است/ به هیچ وجه در مسیر اجرای چنین پروژه‌هایی موانع را به رسمیت نشناسید
هم اکنون بخوانید

وی در پایان گفت: امیدواریم با این اقدامات و اعتماد نو به نقل از برنامه‌های آتی پیش رو رضایت مشتریان عزیز و وزیر محترم حاصل شود.

انتهای پیام
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =

دکمه بازگشت به بالا