کتاب‌هایی درباره رسانه و مدافعان حرم

به گزارش ایسنا، کتاب «آرایش رسانه‌ای» نوشته عبدالعلی علی‌عسگری و اسماعیل ارجمندی در ۲۰۸ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۷۵۰۰ تومان توسط نشر ساقی منتشر شده است. 

نوشته پشت‌ جلد کتاب: زندگی امروز، در عصر روند تحولات پرشتاب رقم می‌خورد و این تحولات بیش از همه بر عرصه‌های تصمیم‌سازی و سیاست‌گذاری تاثیر گذارده است. عرصه رسانه نیز از این دگردیسی و تطورات چشم‌گیر و تصمیم‌سازی‌های پرفشار بی‌بهره نمانده است و در مواجهه و ملازمت با چالش‌هایی نظیر تنوع و تکثر انواع رسانه‌های نوین و پاسخگویی به نیازهای متنوع مخاطب متکثر داخلی و جهانی، به یکی از چالش‌برانگیزترین حوزه‌های تصمیم‌سازی بدل شده است. 

کتاب حاضر که الگوی گام به گام طراحی آرایش رسانه‌ای را مورد بررسی قرار داده است، برای کسانی که علاقه‌مند به آینده‌شناسی رسانه و مطالعات ارتباطات و ساختار مدیریت رسانه در شرایط نوین رسانه‌ای جهان هستند قابل مطالعه است. 

همچنین از مجموعه «مدافعان حرم» کتاب «دیدار پس از غروب» نوشته منصوره قنادیان درباره شهید مهدی نوروزی در ۱۱۲ صفحه با شمارگان ۲۲۰۰ نسخه و قیمت ۹۰۰۰ تومان توسط نشر روایت فتح منتشر شده است. 

نوشته پشت‌ جلد کتاب: صبح، سر صبحانه، اشک در چشم‌هایش جمع شد و گفت: «هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم زنم مانع کربلا رفتنم بشه.» روی کربلا حساس بود. خوب بلد بود چطور با من حرف بزند. گفتم: «برو، من نمی‌خوام مانعت بشم. از ته دلم راضی‌ام بری. ولی بدون که دلم برات تنگ می‌شه.» بعد هم به شش‌ماهه امام حسین(ع) قسمتش دادم که برود. لحنش عوض شد. دستم را گرفت و گفت: «برگردم، جبران می‌کنم، کم‌کاری‌هام رو توی این چند وقته بنویس، برگشتم جبران می‌کنم.» نمی‌توانستم ناراحتی‌اش را ببینم. دلش زودتر از خودش رفته بود. 

سرنوشت نامعلوم نقش ناتمام سیروس گرجستانی
هم اکنون بخوانید

کتاب «سِر سَر» نوشته نجمه طرماح درباره شهید عبدالله اسکندری نیز در ۲۲۰ صفحه با شمارگان ۲۲۰۰ نسخه و قیمت ۱۲ هزار تومان از همین مجموعه شده است. 

نوشته پشت‌ جلد کتاب: چشم از او برنمی‌داشتم. از لحظه نشستنم داخل ماشین دلم می‌خواست حرف می‌زدم یا برایم حرف می‌زد. با خودش زمزمه می‌کرد. ذکر می‌گفت. روبه‌رو را نگاه می‌کرد. اقرار می‌کنم که دیگر تحمل دوری‌اش را نداشتم. دستش را که پشت صندلی علیرضا گذاشته بود. فقط نگاه می‌کردم. آن‌قدر که شکل ناخن‌ها و انگشت‌هایش در ذهنم حک شد. رگ‌هایی که پشت دستش بیرون زده بود، ناخن‌های از ته چیده‌شده‌اش. خدایا تا چند ساعت یا چند دقیقه دیگر کنارم خواهد بود!

دیگر کتاب منتشرشده از مجموعه «مدافعان حرم»، «شاهرگی برای حریم» نوشته سمیه خاکبازان درباره شهید حمیدرضا اسداللهی است که در ۲۶۴ صفحه با شمارگان ۲۲۰۰ نسخه و قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان به چاپ رسیده است. 

نوشته پشت‌ جلد کتاب: «حالا هم این قدر دم از شهادت نزنید که مال این حرفا نیستند. بگید اگه شهید شدید چی به من می‌رسه؟» حمید گفت: «مصطفی جان هر چی دارم مال تو.» گفتم: «نه، اون چیزی که خیلی برات باارزشه رو بگو.» گفت: «من یه چفیه دارم که برام خیلی باارزشه.» گفتم:«چی؟! یه چفیه؟!» گفت: «این چفیه از همه چیز برام مهم‌تره. از دست آقا گرفتمش که تازه فهمیدم عشق به ولایت یعنی چه. برایم خیلی جالب بود. باارزش‌ترین چیزی که در آن شرایط سخت داشت، یک چفیه بود. آن هم تنها به خاطر عشق به آقا.

همچنین کتاب «قرار بی‌قرار» نوشته فاطمه‌سادات افقه درباره شهید مصطفی صمدزاده در ۳۹۶ صفحه با شمارگان ۲۲۰۰ نسخه و قیمت ۱۸ هزار تومان توسط نشر روایت فتح منتشر شده است. 

انتشارِ تصحیحِ تازه‌ای از «فضائل بلخ» از سوی دائرةالمعارف بزرگ اسلامی
هم اکنون بخوانید

نوشته پشت‌ جلد کتاب: گویا به پرستارها اعلام کردند که سردار سلیمانی برای دیدار مصطفی آمده. یکی از پرستارها آمد پیش مصطفی و گفت: «من می‌دونم تو شخصیت مهمی هستی!» مصطفی هم با بی‌تفاوتی جواب داد: «من و تو مثل همیم و هیچ فرقی با بقیه نداریم!» پرستار گفت: «ولی می‌دونم که سردار سلیمانی به دیدنت اومده!» مصطفی هم جواب داد: «ایشونم یکیه مثل من و تو!» همیشه همین طوری بوده. نه فقط آن موقع، قبل از آن هم برای مهم نبود که آدم شناخته‌شده‌ای باشد یا نه. اگر کاری انجام می‌داد اسم و رسم برایش مهم نبود…

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =

دکمه بازگشت به بالا